Avea prime tarifesinde %50 indirim kampanyası

 • 15 Eylül 2014
Avea prime tarifesinde %50 indirim kampanyası

Avea kampanya ve fırsatları devam ediyor. Avea prime tarifesinde şimdi %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında Prime Mini Tarifesiyle ayda 37,5 TL’ye her yöne tam 3000 dakika, 3000 SMS ve 4 GB cepten internet fırsatını kaçırmayın!

Ücretlendirme;

 Prime Mini
Taahhütlü Aylık Ücret* (%50 Hoş Geldin İndirimiyle)37,5 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret** 43,5 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet4 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 3000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 3000 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Otomatik Devreye Giren İnternet Paketi 500MB/5TL
Prime Özel Yurt Dışı Hizmetleri Kademeli ses ve data paketleri

Yurtdışındayken 60 dk aranma hediye

İnternet Paylaşımı  5 TL / Ay
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 46,25 Kr / Dk
SMS 33,25 Kr / SMS
MMS 99 Kr / MMS

Kampanya Detayı:

 • 12 Eylül – 12 Ekim 2014 tarihleri arasında Prime Mini Hoş Geldin Kampanyası süresince yeni aktivasyon, numara taşıma, Avea faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli olan fiyattır.
 • 12 Eylül – 12 Ekim 2014 tarihleri arasındaki Prime Mini Hoş Geldin Kampanyası süresince yeni aktivasyon, numara taşıma yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır.
 • 03.06.2014 tarihinden önce Avea faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz ve 03.06.2014 tarihinden sonra Avea faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için Prime Mini Tarifesi aylık 85TL’dir.
 • 03.06.2014 tarihinden sonra Avea faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için Prime Mini Tarifesi aylık 95TL’dir.
 • İnternetiniz bittiğinde otomatik devreye giren internet paketleri 4 kez 500MB olarak devreye girecek sonrasında internetiniz hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
 • Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.
 • AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Her yöne aramalar yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurt içi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ