Avea samsung galaxy mini cihaz kampanyası

 • 29 Mart 2011
Avea samsung galaxy mini cihaz kampanyası

Avea’dan yeni bir kampanya daha.15 Haziran tarihine kadar Samsung Galaxy ailesinin en yeni üyesi Android 2.2 Froyo işletim sistemine sahip Samsung Galaxy Mini akıllı telefon, 2 yıl boyunca her ay 1 GB internetiyle şimdi Avea’da! Galaxy Mini akıllı telefon kampanya tekliflerinden birine ister 24 ay taahhüt vererek ayda 29TL’ye, ister 18 ay taahhüt vererek ayda 39TL’ye sahip olabilirsiniz.

 • Kampanya 15.06.2011 tarihine kadar geçerlidir.
  29 TL’lik kampanya teklifi 24 ay taahhüt süresi için belirlenen aylık taksit tutarıdır, 18 ay taahhüt için belirlenen aylık taksit tutarı 39 TLdir.
  Cihaz bedeli, abonenin faturasına “Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmetler” şeklinde yansıyacaktır.
  Kampanyadan Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen bireysel ve kurumsal faturalı tarifelerdeki aboneler, aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler yararlanabilir,
  1 GB data limitinin aşılması durumunda kullanımlar 5 Kr/MB üzerinden ücretlendirilir ve ilgili ayın faturasına yansıtılır, kullanılmayan data bir sonraki aya devretmez.
  1 GB’lık data İnternet ve WAP data kullanımını kapsamaktadır, bunlar dışında gerçekleşen internet erişim hizmeti kullanımı ve uluslararası dolaşımda (roaming) kullanacağı her türlü veri (GPRS-EDGE-3N) kullanımına ilişkin ücretler abonenin ilgili dönemde düzenlenecek faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
  Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılacak her türlü veri kullanımına ilişkin ücretler, Dünya Varmış Tarifesi’ne uygun olarak ilgili dönemde düzenlenecek faturanıza ayrıca yansıtılacaktır.
  Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
  Kampanya kapsamında aboneler sunulan taahhütlü tekliflerden sadece birini seçebilirler,
  Kampanya dönemi içerisinde taahhüt süreleri arasında geçiş yapılmayacaktır,
  Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, fesih/devir işlemleri durumunda, son faturasına kalan ayların cihaz taksit bedellerinin toplamı yani cihaz tasit bedeli x geriye kalan ay kadar ceza yansıtılır,
  Samsung Galaxy Mini kampanyasından Jet Tarifeleri, Mobil Data Tarifeleri ve TTNET Yeni Taahütlü İnternet Paketleri Tarifeleri dışındaki tüm faturalı hat tarifeleri faydalanabilir,
  Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.