Avea Samsung galaxy s3 mini ve ace kampanya fiyatları

  • 29 Ağustos 2013
Avea Samsung galaxy s3 mini ve ace kampanya fiyatları

Avea telefon kampanyaları devam ediyor. Avea şimdi Samsungun en beğenilen modelleri Galaxy Ace ve Galaxy S3 Mini 26 Ağustos 2013’den itibaren Avea İletişim Merkezlerini ziyaret ederek Avea’ya geçenler veya yeni Avea hattı satın alanlar; Samsung Galaxy Ace’e 24 ay taahhütle, 1000 dk konuşma+1 GB mobil internet paketiyle birlikte 45 TL’ye;  Samsung Galaxy S3 Mini’ye ise 24 ay taahhütle 1000 dk konuşma+1 GB mobil internet paketiyle 59 TL’ye alıyorlar.

Bu kampanyada kamu çalışanları için de bir kolaylık sağlanıyor. Kamu çalışanları, cihaz kampanyalarında kredi kartıyla yapılması istenen ödemeyi; doğrudan faturaya yansıtılacak şekilde gerçekleştirebilecekler. Avea’ya geçecek kamu çalışanların; geçerli kimlikleriyle kamuda çalıştıklarını belgelemeleri bu kampanyadan yararlanmaları için yeterli oluyor.

Mevcut Avea aboneleri ise S.E.Ç cihaz teklifleri kapsamında tarifeye ek 9 TL’ye Samsung Galaxy Ace, tarifeye ek 4 TL’ye Samsung Galaxy S3 mini sahibi olabilecekler.

Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül, Türkiye’nin akıllı telefon kullanıcısı oranında lider operatorü Avea’nın, Türkiye’deki akıllı telefon satışlarındaki artışa ve ilgiye paralel olarak Avealıları akıllı telefonlarla tanıştırmayı önemsediklerini; bu kapsamda da Samsung’un en çok tercih edilen ve uzun süre çok satanlar listesinin üst sıralarında yer alan Samsung Galaxy Ace ve Samsung Galaxy S3 Mini için farklı bir kampanya oluşturduklarını söyledi:

“Akıllı telefonlara artan ilgiyi karşılamak üzere Türkiye’nin akıllı telefon kullanıcısı oranında lider operatorü Avea olarak, gerek kendi markalı cihazlarımıza gerekse de diğer iş ortaklarından sağlanan cihazlara yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda Avea’yı tercih eden müşterilerimize özel olarak bu teklifleri hazırladık. Konuşma ve mobil internet kullanımını içeren paketlerle oluşturduğumuz bu özel tekliflerle, müşterilerimize iletişimde özgür dönemin kapılarını açıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Samsung Galaxy Ace’in peşin satış fiyatı KDV dahil 529TL; Galaxy S3 Mini’nin peşin satış fiyatı ise KDV dahil 799TL.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.