Avea Samsung Galaxy s4 kontrat fiyatları

  • 25 Nisan 2013
Avea Samsung Galaxy s4 kontrat fiyatları

Avea telefon kampanyaları devam ediyor. Avea şimdi Samsung Galaxy S4’e özel kontrat seçenekleri ve  tarifeye ek ayda sadece 25 TL’den başlayan fiyatlarla sizi akıllı telefon sahibi yapıyor.

Teknolojinin en son trendlerini ve cihazlarını müşterileri ile buluşturan Türkiye’nin yenilikçi operatörü Avea, akıllı telefon pazarında merakla beklenen Samsung Galaxy S4’ü 27 Nisan itibariyla avantajlı kampanya teklifleri ve özel hediyelerle birlikte satışa sunacak.

Samsung’un en yenisi Samsung Galaxy S4, şimdi tarifeye ek ayda sadece 25 TL’den başlayan fiyatlarla Avealılarla buluşuyor. Üstelik cihazla birlikte Aveamüzik’ten 6 ay boyunca her ay 50 şarkı hediye.

Samsung Galaxy S4, Smart Scroll (Akıllı Kaydırma), Smart Pause (Akıllı Duraklatma) gibi özellikleri ile benzersiz bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Akıllı duraklatma teknolojisi ile kullanıcı, telefonuna bakmadığı durumlarda telefon ekranı otomatik duruyorken, akıllı oynatma  özelliği ile de 5  inçlik ekran kullanıcının göz hareketleri ile kaydırılabiliyor. 4 çekirdekli işlemciye sahip Samsung Galaxy S4’e özgün Dual Camera ile aynı anda iki kameradan da kayıt yapılabiliyor. 5 inç Full HD Super AMOLED ekranlı yeni S4 sadece sadece 7.9 mm kalınlığında ve 130 gram ağırlındaki Galaxy S4’te, 2600 mAh’lik batarya kullanılıyor. 2 GB RAM ve 3 farklı dahili hafıza seçeneği bulununan cihaz 16 / 32 ve 64 GB’a ek olarak, 64 GB’a kadar microSD seçeneği ile birlikte satışa sunulacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bünyamin dedi ki:

    avea ıphone 4s kampanyası devam ediyor mu

BİR YORUM YAZ