Kampanya ve İndirim Haberleri

Avea ücretsiz sim kart ve 1gb hediye internet kampanyası

 • 22 Aralık 2015
Avea ücretsiz sim kart ve 1gb hediye internet kampanyası

Avea 4.5G hazırlıklarına başladı. Avea şimdi 4.5G kampanyasına özel ücretsiz sim kart değişimine gidiyor. Avea aboneleri bayileri ziyaret ederek ücretsiz sim kart ve hediye 1 GB internet hediyelerini alacak.

Hediye edilecek 1gb internet 30 gün boyunca geçerli olacaktır. SIM kartlarını 4.5G uyumlu SIM Kart ile değiştirdikten sonra 5555’e 4.5G SIM yazarak 30 gün geçerli 1GB hediye cepten internet kazanacaklar.

Kampanya Ayrıntıları

 • *1GB hediye internet kampanyasından; Numara taşıma veya yeni hat tesisi ile belirtilen Avea faturalı/faturasız tarifelerine gelip aktivasyon tarihinden 30 gün ve üzerinde süre geçen müşteriler faydalanabilirler.
 • 27 Kasım 2015 sonrasında Avea’ya gelen müşteriler 1GB kampanyasından faydalanamazlar.
 • Kampanya kapsamında hediye internet kazanılabilecek son tarih 31.01.2016’dır.
 • 4.5G’ye uyumlu cihaza sahip olan mevcut müşterilerimiz* 4.5G’ye uyumlu olmayan sim kartlarını 4.5G’ye uyumlu sim kart (USIM) ile değiştirdiklerinde 1 GB hediye verilecektir.
 • 4.5G’ye uyumlu cihaza sahip olan mevcut müşterilerimiz, 4.5G’ye uyumlu olmayan sim kartını 4.5G’ye uyumlu sim kart ile değiştirdiklerinde SMS veya müşteri hizmetleri kanallarını kullanarak ücretsiz olarak kampanyaya kayıt olabilirler.
 • Kampanya kapsamında müşterilere, kampanyaya kayıt olduktan sonra 30 gün süresince ücretsiz 1 GB internet kullanım hakkı sunulacaktır. Bahsedilen fayda kampanya süresince bir kez elde edilecektir.
 • 4.5G’ye uyumlu cihazı olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden sonra 4.5G’ye uyumlu olmayan sim kartlarını 4.5G’ye uyumlu sim kart ile değiştirdiklerinde “4.5G SIM” yazıp 5555’e göndererek kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilerek müşteri bilgilendirilecektir. Bununla birlikte, kampanyaya katılım için başvuruda bulunan müşterilerden Kampanya koşullarını sağlamayan müşterilere de kayıtlarının başarısız olduğu bilgisi SMS ile iletilir.
 • Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinecektir. (30 gün)
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye (Faturasız: Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Bireysel Faturasız Jet tarifeleri ile Faturalı: Kontrolü SEÇ 250, Kontrolü SEÇ 500, Kontrolü SEÇ Maksi, Kontrollü Esnaf 300, Kontrollü Esnaf 600, Kontrollü Esnaf 1200, Kontrollü Esnaf 2400, Kontrollü Esnaf 5000, Kontrollü Süper Esnaf, Kontrollü Esnaf Dostu 3000, Kontrollü Esnaf Dostu 5000, Ortak Tarife, Faturalı Data tarifeleri) geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB, faturalı tarafta ise 1KB’dır.
 • Faturali tarafta sunulacak olan 1GB hediye aşımsız olacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ