Avea woops fenomen paketi

  • 18 Mart 2014
Avea woops fenomen paketi

Avea woops paketleri ile en iyi fiyatları sunmaya devam ediyor. Avea woops fenomen paketinde içeriği gençler tarafından oluşturulan konuşma,sms ve internet paketlerinde “Fikir Senden Paket Woops’tan” yarışması kapsamında, Woops Facebook sayfası üzerinden kendi oylarıyla belirledikleri ve “her yöne 1000 dakika + her yöne 5000 SMS + 2 GB internet” içeren “Woops Fenomen Paket”ten sadece 35 TL’ye yararlanacak

Woops’un “Fikir Senden Paket Woops’tan” yarışması kapsamında, Woops Facebook sayfası üzerinden yapılan oylama sonucunda, en fazla oyu alan Woops Fenomen Paket’in fiyatını doğru tahmin eden 100 faturasız  Woops’lu ise, bu paketi tam 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanma hakkına sahip oldu.

Woops Fenomen Paketi Detayı:

  • Pakete kaydolmak için Woops’luysan FENOMEN yazıp 4545’e göndermen yeterli. Woops’lu olmayan 7-25 yaş arasındaki müşteriler FENOMEN TC Kimlik No yazıp (Örn, FENOMEN 12345678900) 4545’e göndererek pakete kayıt olabiliyor.
  • Fenomen Paket’ten BİMCell, POCELL, PTTCell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabiliyor.
  • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN FENOMEN yazıp 4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece kaç dakikan, SMSin ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
  • Paketten memnun değilsen, hemen iptal edebilirsin. IPTAL FENOMEN yazıp 4545’e gönder, paketi hemen iptal edeyim.
  • Paketi iptal etmediğin sürece 30 günün sonunda paketini yenilerim, pakete tekrar kayıt olmak için seni uğraştırmam. Bakiyende yeterli TL varsa, 30 gün sonunda paketin otomatik olarak yenilenir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.