Avea yeni abonelere 12gb internet hediye

 • 18 Eylül 2015
Avea yeni abonelere 12gb internet hediye

Avea yeni abone olan kullanıcılarına özel her ay 1gb olmak üzere 12 ay boyunca 12gb internet hediye ediyor. Kampanya kapsamında 31 Ekim 2015 tarihine kadar Profesyonel 2 GB, Profesyonel 4 GB veya Avantajlı 2 GB Tarifelerine numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenlere özel 12gb internet fırsatı sunmaktadır.

Numara Taşıma ve Yeni Hat Tesisi ile Gelen Müşteriler için
Tarife İsmiKampanyalı Tarife İçeriğiAylık Ücret (TL)
TaahhütlüTaahhütsüz
Profesyonel 4 GB TarifesiHer Yöne 1.000 Dakika
Her Yöne 1.000 SMS
5 GB Internet
3949
Profesyonel 2 GB TarifesiHer Yöne 1.000 Dakika
Her Yöne 1.000 SMS
3 GB Internet
2939
Avantajlı 2 GB TarifesiHer Yöne 2.000 Dakika
Tarife içi Sınırsız Konuşma
3 GB Internet*
3242

 

Kampanya Detayı:

 • Kampanya, 20.08.2015 – 31.10.2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Ek 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında; 20 Ağustos – 31 Ekim 2015 tarihleri arasında Profesyonel 4GB, Profesyonel 2GB veya Avantajlı 2 GB Tarifelerine yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile geçiş yapan faturalı müşterilerimize tarifeye katıldıkları fatura döneminden itibaren 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacak şekilde aylık ek 1 GB ücretsiz cepten internet paketi sunulacaktır.
 • 14 Eylül 2015 itibarıyla, kampanyanın geçerli olduğu tarifeler arasına Profesyonel 4 GB Tarifesi de eklenmiştir.
 • Kampanya sadece belirtilen süre içerisinde gerçekleşen aktivasyonlarda geçerlidir.
 • Kampanyaya katılım için ayrıca kayıt istenmeyecek, belirtilen şartları sağlayan müşterilerimize ek 1 GB ücretsiz internet paketi aktiavasyon işlemi sonrası otomatik olarak tanımlanacak ve ek 1 GB ücretsiz internet paketinin tanımlandığına dair bilgilendirme SMSi gönderilecektir.
 • Belirtilen hediye internet paketi 12. fatura dönemi sonuna dek her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecek, 12. fatura dönemi sonunda sonlanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanan müşteriler için ücretsiz olarak sunulacak ek 1 GB internet paketi birinci önceliklidir.
 • Bu paket kapsamında sunulan 1 GB internet hakkının bir fatura dönemi içerisinde tüketilmesi durumunda, internet erişimi tarife içeriğinde bulunan internet hakkı üzerinden devam edecektir.
 • Kampanya sadece yurt içinde yapılan internet bağlantılarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Fatura dönemi içinde kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla Profesyonel 4 GB Tarifesi’ne kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin taahhütsüz aylık ücreti 49 TL’dir. Söz konusu müşterilerimizin, tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca aylık ücret 39 TL olarak uygulanacaktır.
 • Numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla Profesyonel 2 GB Tarifesi ne kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin taahhütsüz aylık ücreti 39 TL dir. Söz konusu müşterilerimizin, tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Avea nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca aylık ücret 29 TL olarak uygulanacaktır.
 • Numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla Avantajlı 2 GB Tarifesi ne kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin taahhütsüz aylık ücreti 42 TL dir. Söz konusu müşterilerimizin, tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Avea nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca aylık ücret 32 TL olarak uygulanacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Avea diyorsunuz görselde Vodafone var bu kadar da göstere göstere hata yapılmaz!

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Görselde yapılan hata için özür dileriz, düzeltme yapılmıştır.

 3. ahmet dedi ki:

  13 yıllık avealıyım faturaları zamanında öderim ama numara taşıyan benden daha avantajlı

BİR YORUM YAZ