Kampanya ve İndirim Haberleri

Avea yeni ipad 3 fiyatları ve kontrat detayları

 • 07 Mayıs 2012

Avea yeni ipadi satışa sundu. Avantajlı internet paketleri ile uygun fiyatlarla satışa çıkan ipad 3 tüm Avea bayilerinde sizleri bekliyor. Avea yeni iPadi  2 yıl boyunca sınırsız WiFi ve mobil interneti ile birlikte ayda 82 TL’den başlayan taksitlerle 24 ay taahhüt vererek sizlere ulaştırıyor.

24 Ay Taahhüt1 GB2 GB4 GB
Yeni iPad 16GB82 TL85 TL91 TL
Yeni iPad 32GB94 TL97 TL103 TL
Yeni iPad 64GB106 TL109 TL115 TL

Kampanya Detayları

  • Kampanya 5 Mayıs 2012 – 30 Haziran 2012 arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 24 aylık taahhüt alınacaktır.
  • Kampanyadan Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 12 ay geçen ve 12 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen veya Aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen belirlenmiş tarifedeki bireysel faturalı ve kurumsal aboneler aylık ödemeleri hem faturaları hem de kredi kartı aracılığıyla (ilk 12 aylık tutarı) yaparak yararlanabilmektedir.
  • Bu koşulları, sağlayamayan aboneler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı toplamını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, eğer varsa 12. aydan sonra aylık ödemeleri faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.
  • Kampanya kapsamında İnternet Paketleri arasında geçişe izin verilecektir. Paket geçişlerinde paket ücretlerinin aylık bedelleri aylık internet paketi ücretinin günlük olarak hesaplanması ve o pakette kalınan gün ile çarpılması yöntemi ile hesaplanacaktır. Örneğin: 1 GB İnternet paketi 15 gün kullanıldı daha sonra 2 GB İnternet Paketine geçildi ve 15 gün kullanıldı diyelim: Geçiş yapılan fatura dönemi için fatura dönemi boyunca 1 GB’ı kullanılır(Geçiş yapılan döneme kadar). Geçiş yapıldıktan sonraki 15 gün(fatura dönemi sonuna kadar) 2 GB’ı kullanır. Ücretlendirme : (12,4 TL / (30/15) ) + (15,4 TL / (30/15) ) ücretlendirilir. Bu işlem sadece Avea Müşteri Hizmetlerinden yapılabilmektedir.
  • Kampanya kapsamında anlaşmalı kredi kartları: Axess, Axess business, Axess exi26,Carrefour Axess, Citi Axess, Fish, Wings, Wings Business , Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB ve Anadolubank Worldcardları,Garanti Bonus, Flexi ve Shop&Miles’dır.
  • AVEA’nın Bireysel müşteriler için Cihaz sayısını 2 (iki) adet ile Kurumsal müşteriler için Cihaz sayısını 3 (üç) ile sınırlama hakkı bulunmaktadır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Yeni iPad ile kullanılacak hattın iPad 2 tarifesine geçirilmesi gerekmektedir. Yeni iPad kampanyasından yararlanılması durumunda iPad 2 tarifesi kapsamındaki 4 GB kullanıma kapatılacak ve aylık Tarife Bedeli olan 29 TL faturaya yansıtılmayacaktır. Taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkılması halinde ya da taahhüt süresi bittikten sonra 29 TL(KDV ve ÖİV dahil) tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansımaya başlayacak ve aylık 4GB internet kullanımı yeniden başlayacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için MicroSIM karta tanımlı tarifenin Yeni iPad tarifesine geçirilmesi gerekmektedir. Yeni iPad kampanyasından yararlanıldığı sürece 29 TL(KDV ve ÖİV dahil) olan tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansıtılmayacaktır. Tarife kullanım ücretleri aşağıdaki şekildedir. Bu ücretler aynı zamanda Yeni iPad kampanyasından yararlananlar için paket aşım ücreti olarak da alınacaktır.

 

Sabit Ücret29 TL
İnternet4 GB
DataData paketlerindeki standart paket
aşım ücretleri ( 0,0000492 TL / KB )

 

 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya kapsamı dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı kadar cayma bedeli yansıtılacaktır.Eğer abone 24 ay taahhütlü, ilk 12 ayı kredi kartı ile ödeme seçeneği ile kampanyaya dahil olmuş ve yukarıda bahsedilen durumlardan biri taahhütname imza tarihinden itibaren ilk 12 aylık fatura döneminde meydana gelmiş ise abonenin son faturasına cihaz bedelinin ilk 12 aylık taksitlerinin kredi kartı ile tahsil edilmiş olması nedeniyle; taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz taksit bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan son 12 aylık taksitleri yansıtılacaktır.
 • Seçilen ödeme şekli değiştirilemez.
 • İnternet paketlerinin kullanım limitleri aştığında Fatura Stop özelliği devreye girecektir. İnternet paketinin kullanım hakkı dolduktan sonra Fatura Stop limitine kadar kullanımlar 0,0000492 TL/KB olarak ücretlendirilecektir. Aboneler ilgili fatura dönemi içinde yapacakları internet kullanımlardan dolayı en fazla 99 TL (Kurumsal müşteriler için 199 TL) ücret öderler.
 • Abonelere, kampanya dışındaki tarifelere geçiş yaptığında cayma bedeli yansıtılır.
 • Kampanya konusu cihazlar, abonelere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Ek olarak 5 Mayıs 2012 ile 30 Haziran 2012 arasında Yeni iPad kampanyasından yararlanmış müşteriler 30 Haziran 2014 tarihine kadar sınırsız TTnet wifi servisinden yararlanma hakkı kazanacaklardır. Müşteriler bu tarihlerde kampanyadan yararlanarak 6464 kısa numarasına «Yeni iPad (boşluk)kampanyadan yararlandıkları gsm numaralarını(iPad2 Tarifesindeki)” yazarak göndermeleri durumunda telefonlarına cevap olarak gelecek kullanıcı adı ve şifreyi yine SMS içerisinde verilecek olan web sitesindeki ilgili alana girerek bu hizmetten yararlanmaya başlayacaklardır. Müşterinin 6464 kısa numarasına SMS atacağı bir AVEA ses hattı bulunmuyorsa kendi operatör hattından yine ” Yeni iPad (boşluk) kampanyadan yararlandıkları gsm numaralarını(iPad2 Tarifesindeki)” yazarak, 05559446465 numarasına göndermeleri durumunda telefonlarına cevap olarak gelecek kullanıcı adı ve şifrenin yine SMS içerisinde verilecek olan web sitesindeki ilgili alana girerek bu hizmetten yararlanmaya başlayacaklardır. 6464’e gönderilen SMS’ler 0.41TL olarak ücretlendirilecektir.
 • WiFi kullanımı 81 ilde 7000’den fazla noktada geçerlidir.
 • Sınırsız WiFi hizmeti, sadece TTNET WiFi servis noktalarında geçerlidir. TTNET WiFi servis noktalarına www.ttnetwifi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ