Avea yok yok tarifesi Her yöne 1.000 dakika,1.000 SMS, 2 gb internet 44 TL

 • 09 Şubat 2012
Avea yok yok tarifesi Her yöne 1.000 dakika,1.000 SMS, 2 gb internet 44 TL

Avea’dan muhteşem bir tarife geldi.Yok yok tarifesi ile Her yöne 1.000 dakika, her yöne 1.000 SMS ve 2 GB cepten internet aylık sadece 44 TL fiyatla sizleri bekliyor.
Avea’ya numaranızı taşıyarak, yeni hat alarak veya faturasız Avea/İşbirliği tarifelerinden geçiş yaparak Yok Yok Tarifesinden yararlanabilirsiniz!

Şimdi Yok Yok Tarifesine ayda sadece ek 1 TL‘ye hem Qwerty klavyeli hem dokunmatik ekranlı Nokia Asha 303 ya da ek 5 TL‘ye Nokia 500 Akıllı Telefon sizleri bekliyor.24 ay taahhütle sahip olabileceğiniz telefonlar gayet mantıklı görünüyor.Özellikle Nokia 500 için 24 ayda toplam 120 TL ödeyerek 500 TL değerinde dokunmatik bir telefona sahip olabilirsiniz.
Kampanya detayları
 • Kampanya 6 Nisan 2012 tarihine kadar geçerlidir.
 • Nokia 500 ve Nokia Asha 303 Cihaz Kampanyası’ndan sadece belirtilen faturalı ses tarifelerinden birininden hizmet alan mevcut veya yeni tüm bireysel ve kurumsal faturalı müşterilerler yararlanabilir.
 • Ek 1 TL ve 5 TL lik fiyatlar sadece Yok Yok tarifesi için 24 ay taahhütle geçerlidir. Yok Yok tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile yapılacak ilk 100.000 adet hat ile kayıt alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında müşterilerden 24 aylık taahhüt alınacaktır.
 • Taahhüt boyunca aylık cihaz taksidi vergiler dahil Nokia 500 için 29,19 TL , Nokia Asha 303 için 24,70 TL olup kampanyaya katılan müşterilerin faturalarına hizmet aldığı tarifeye göre belirlenen tutardaki aylık tarife indirimi yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan; Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı ve kurumsal müşteriler ve kurumsal müşterilerden belirtilen 2 koşulu da sağlamayan ancak Avea kredi kontrol sürecinden geçerek kredi kontrol sonucu olumlu olan kurumsal müşteriler ve daha önceden Avea müşterisi olmayan ancak bu kampanyadan yararlanmak için Avea müşterisi olan ve Avea kredi kontrol sürecinden geçerek kredi kontrol süreci olumlu olan kurumsal faturalı müşteriler aylık ödemeleri Avea Faturası ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır. Bu koşulları, sağlayamayan müşteriler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı toplamını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri Avea faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.
 • Kampanya kapsamında Axess, Axess business, Axess exi26,Carrefour Axess, Citi Axess, Fish, Wings, Wings Business, Citi Wings , Garanti Bonus ve Bonus özelliği bulunan diğer banka kartları, Flexi , Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB, Albaraka, Anadolubank Worldcardları geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında müşteriler, ödeme şekillerini değiştiremez.
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce müşterilerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya taahhütnamesinde belirtilen koşulların dışında kalacak şekilde değiştirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren kalan cihaz taksitleri ve taahhütüne bağlı kaldığı sürece faturasına aylık olarak yansıtılan indirim bedellerinin toplamı kadar cihaz kampanyası iptal bedeli yansıtılacaktır.
 • Tarife değişikliği sadece kampanya taahhütnamesinde belirtilen tarife grupları içinde yapılabilir, gruplararası veya kampanya dışı tarifeye geçilmesi durumunda kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası iptal bedeli yansıtılacaktır.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • Bir müşteri bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bireysel müşterilere ait bir TCK nosuna bağlı en fazla 3 GSM numarası kurumsal müşterilere ait vergi kimlik numarasına bağlı en fazla 4 GSM numarası kampandan faydalanabilir.
 • Nokia 500 ve Nokia Asha 303 cihaz kampanyası öncesinde tarife indirimi verilmiş ve indirimli tarife ücreti kampanya kapsamında verilecek indirimden daha düşük olan müşteriler belirtilen koşullarda kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. ali ayvalık dedi ki:

  avea bayiinizde görev yapan personellerin yok yok kampanyası hakkında yeterli bilgiye sahip olmadıklarından dolayı her soruda müşteri hizmetlerine yönlendirmektedirler peki bayilerde çalışan kişilerin kampanya hakkında yeterli bilgiyi neden öğrenmiyorlar benim sorunum daha önce avea kamu tarifesindeyken 22-02-2012 tarihinden itibaren operatörümü turkcell yaptım ancak yok yok tarifesine geçmek istiyorum bununla ilgili bayide görev yapan görevli aylık 70 tl ödeyeceğimi belirtti böyle bir şey var mıdır? bir kereye mahsus 30 tl ödeneceğini biliyordum ancak bu uygulama yeni mi çıktı konu hakkında acilen bilgi istiyorum gereğini rica ederim…

BİR YORUM YAZ