Avea’da 1000 dakika , 1000 sms ve 1 gb internet sadece 19 TL

 • 03 Nisan 2012
Avea’da 1000 dakika , 1000 sms ve 1 gb internet sadece 19 TL
Avea son aylarda çıkardığı kampanyalı paketlerle sektörde en iyi fiyatları ve en yeni uygulamalarla liderliğe oynuyor. Yaptığı baz istasyonu yatırımları ile en hızlı kapsama alanını genişleten gsm şirketi olan Avea harika bir paketle karşımızda. Avea yeni paketinde Sadece 19 TL ye, Aveaiçi 1.000 dakika + HERYÖNE 1.000 SMS + 1 GB interneti müşterilerine sunuyor. Rakipleri 20 liraya sadece 1 gb internet sunarken avea 1000 sms ve 1000 dakika ile çok uygun fiyata iletişim hizmeti sunuyor.

TCKIMLIK NO nu yaz 1991’e SMS gönder, kayıt ol!

Üstelik, ilk kez Genç Paket alan herkese Müzikİndir servisi MaxiMüzik Paketi ilk ay ücretsiz ikinci aydan itibaren ise %50 indirimli! Kampanyadan faydalanmak için MAXI yaz 5555’e gönder!

Kampanya Detayı:

 • Avea’nın faturasız tarifelerinde bulunan 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, bakiyelerinden 19 TL düşülmesi karşılığında Aveaiçi 1.000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet’ten oluşan Genç Paket’i satın alabileceklerdir.
 • Genç Paket’i almak isteyen abonelerin, 25 yaş ve altı olduklarını kanıtlayabilmeleri için, 11 haneli T.C. Kimlik Numara’larını yazıp, 1991 kısa koduna mesaj atmaları gerekmektedir. 12 yaşın altındakilere ait T.C Kimlik Numaraları ile paket kaydı yapılmamaktadır.
 • Genç Paket 30 günün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli kredi yok ise 5 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapılırsa paket otomatik tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilenmesi iptal olan aboneler, tekrar T.C. Kimlik Numaraları’nı 1991’e göndererek Genç Paket’i tekrar satın alabilirler.
 • Hat sahibi ile kullanıcının TC Kimlik numarası aynı olmak zorunda değildir, kullanıcının T.C. Kimlik Numarası gerekli kriterler için uygun ise paket satın alınabilir. Bir T.C. Kimlik Numarası ile Genç Paket’e en fazla bir kez kayıt olunabilir.
 • Abonelerin otomatik yenilemeyi iptal etmeleri için IPTAL yazarak 1991‘e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen fırsatlar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Genç Paket kapsamında verilen tüm faydaların kullanım süresi 30 gündür, 30 gün içerinde kullanılmayan haklar silinecektir.
 • Genç Paket kapsamındaki tüm faydaların kalan kullanım miktarı, 1991 servis numarasına KALAN yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulanabilecektir.
 • Abonelerin Genç Paket’ten yararlanabilmeleri için, bakiyelerinde en az 20 TL bulunması gerekmektedir.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Mobil internet bonusunun aşımı durumunda ise, abonenin herhangi bir mobil internet bonusu/paketi yoksa, 30 günlük bonus periyodunda 0,05 TL/MB ile ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakika ve SMS ler sadece yurt içi kullanımda geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMSler 444’lü numaraları, Özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Genç Paket’teki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Genç Paket’in numara taşıma teklifinden yararlanacak AVEA’ya taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea’ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea’dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Bu paketler faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • 29.09.2011 – 01.05.2012 tarihleri arasında ilk kez faturasız Genç Paket alacak olan bireysel faturasız aboneler Müzikİndir Servisi Maxi Paket’ten ilk ay ücretsiz ikinci aydan itibaren %50 indirimli olarak yararlanabilirler.
 • Maxi Paket ile ayda 200 şarkı (150 yerli+50 yabancı ) indirip müzik keyfini Avea Müzikİndir Paketi ile yaşayabilirsiniz.
 • Maxi Paket Kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler Genç Paket aldıktan sonra MAXI yazıp 5555’e göndermelisiniz.
 • Maxi Paket üyeliğini iptal etmek için ise IPTAL MAXI yazarak 5555’e gönderebilirsiniz.
 • Maxi Paket aboneleri,eğer daha önce Genç Avea ya da Harbi Tarife abonelikleri kapsamında 1 aylık ücretsiz Maxi Paket kullanımından faydalanmışlarsa, Genç Paket alsalar dahi ilk ay ücretisiz kullanımdan faydalanamaz ancak kampanya süresince %50 indirim avantajından faydalanabilirler.
 • Maxi Paket’ten daha önce yararlanmış aboneler Genç Paket alarak tekrar bu kampanyadan faydalanmak isterlerse sadece %50 indirim kazanırlar.
 • TTNET Mobil’e, Avea’ya ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar,Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. mehmet ali girgin dedi ki:

  ben avea kurumuna inanmıyorum daha önce avea kullanıyordum 5 hat kullanıyorduk işyeri olarak fatura tutarları hiç sözleşmedeki tutar gelmedi hep fazla geldi..3 yıldır numaramı taşıdım şimdi vodafon kullanıyorum çokta memnunum eminim bu yapmış oldugunuz kampanyadada faturalar 2-3 ay 19 gelir ondan sonra avea saklı tutmuş oldugu haklarını kullanarak kazık atmaya başlar..HAYATTA EN ÖNEMLİ ŞEY GÜVENSE BUDA AVEADA YOK..reklamlarda oynayan sanatçılarımız aldıkları parayı bilir onlarda sadece komik geliyorlar güldürdükleri için teşekkürler….

 2. mehmet dedi ki:

  2000 dk’lık 500 sms 1 cigabayt internet’li tarife

 3. aysegul dedi ki:

  Ben aveayi hic sevmedim tamamn tirt bi şebeke hala cekmiyo halen pahali hele bir bal paketi var berbat bal paketin anlami balgibi kazik yiyceksin =) 250HEYONE KONSMA 250SMS 250 INTRNT 20TLYE DENILIYOR KONUSMA KISA SURDE BIRDN BITTI ESEMS 2GUNDE BITMS INTERNT DONUYO RESMN BERBAT OTESI

 4. Mevlüt Özcan dedi ki:

  11 senedir avea kullanıyorum. Öğretmenlere verilen (öğretmen değilim) hatla kullanmaya başladım. 2008-2009 lara kadar neredeyse belediyelerin sınır tabelasına kadar çekiyordu ama son zamanlarda çekmediği çok fazla bir nokta yaşamadım. Kalite dedikleri gibi tam tırt. Müşteri hizmetlerinin birinin dediği diğerini tutmaz, internet hızı tırta yakın vb. vb. vb. Ama avea nın bu ülkede olması lazım avea olmasın, diğer operatörlerin fiyatları bugünün en az 2 katı olur. Avea bence piyasayı dengeliyor. 33,75 tl lik tarife kullanıyorum 4GB internet 1000dk her yöne, polisler 4GB internet, 1000d. heryöne, 1000SMS e 27TL ödüyor. Hodri meydan bu fiyatlara aynı şeyleri sunsun diğer operatörler hemen geçelim.

 5. Anonim dedi ki:

  her yöne kanpan yalarınız yokmu

BİR YORUM YAZ