Aygaz, Mogaz ve Lipetgaz avea kampanyasında 30 TL hediye fırsatı

 • 02 Şubat 2013
Aygaz, Mogaz ve Lipetgaz avea kampanyasında 30 TL hediye fırsatı

Avea abonelerine özel indirim fırsatları devam ediyor. AYGAZ; Mogaz ve Lipetgaz istasyonlarında Avealılara Parolu kartları ile yapacakları ilk 50 TL ve üzeri otogaz alışverişlerinde 5 TL, ikinci 50 TL ve üzeri otogaz alışverişlerinde 10 TL ve üçüncü 50TL ve üzeri otogaz alışverişlerinde 15TL olmak üzere toplamda 30 TL lik hediye otogaz fırsatı 15 Mart 2013 tarihine kadar devam edecek.

Kampanya Detayları

 • Bu kampanya 1 Şubat – 15 Mart 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Avea aboneleri Aygaz istasyonlarında geçerli kampanyadan faydalanmak için 5060 kısa numarasına AYGAZ; Mogaz ve Lipetgaz istasyonlarında geçerli kampanyalardan faydalanmak için 5060 kısa numarasına MOGAZ veya LIPETGAZ yazıp kısa mesaj göndererek telefonlarına gelen şifre ile kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • Avea aboneleri, SMS içerisinde yer alan kampanya şifreleri ile kısa mesajını attıkları markanın istasyonu içerisindeki marketlerde kiosk ekranı olan istasyonlarda, önce Parolu kartları ile kiosk ekranı üzerinden şifrelerini doğrulatarak ilgili kampanyanın hedef kitlesine tanımlanacaklardır.
 • Parolu kartları ile yapacakları ilk 50 TL ve üzeri otogaz alışverişlerinde 5 TL, ikinci 50 TL ve üzeri otogaz alışverişlerinde 10 TL ve üçüncü 50TL ve üzeri otogaz alışverişlerinde 15TL olmak üzere toplamda 30 TL lik hediye otogaz kazanacaklardır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, 15 Nisan 2013 tarihinde geçerliliğini yitirecektir.
 • Kampanya sadece katılan istasyonlarda geçerlidir.
 • Kiosk ekranı olan Parolu kartların geçerli olduğu Aygaz, Mogaz veya Lipetgaz istasyonlarında başlayan kampanya süreci Parolu kartların geçerli olduğu istasyonlarda, kiosk ekranı olmayan istasyonlarda başlayan kampanya süreci ise kiosk ekranı olmayan istasyonlarda devam etmelidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • 5060 kısa numarasına gönderilen tüm SMS’ler tüm vergiler (KDV, ÖİV) dahil 41,5 kuruş ile ücretlendirilir. Tüm şifreler tek kullanımlıktır.
 • Kampanyadan sadece Avea aboneleri yararlanabilir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Aygaz, Mogaz ve Lipetgaz ile Avea A.Ş.’de saklıdır
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. kemal yavuz cerit dedi ki:

  şarköyde mogaz dan alış yapıyorum reklamlarda ayda bukadar alana hediye var deniyo ama ben havamı alıyorum koç gurubuna yakışmaz sözünde durur

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.