Flo avea, ttnet abonelerine özel %30 indirim kampanyası

  • 25 Mayıs 2013
Flo avea, ttnet abonelerine özel %30 indirim kampanyası

Flo mağazaları ve internet sitesinde Avea ve TTnet abonelerine özel kampanyada %30 indirim fırsatı sunuluyor. 8 Haziran 2013 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında Avea, Türk Telekom ve TTNET müşterileri, tüm FLO mağazalarından veya www.flo.com.tr adresinden yapacakları seçili ürünlerdeki alışverişlerinde anında %30 indirim kazanıyor.

Yaz aylarının keyfini yeni FLO ürünleriyle çıkarmak veya FLO’dan sevdiklerine hediye seçmek isteyen Avealılar,  FLO yazıp, 5060’a; Türk Telekom ev telefonu müşterileri FLO yazıp, başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefonu numaralarını 6616’ya; TTNET müşterileri ise FLO yazıp boşluk bırakıp 6606’ya TC kimlik numaraları ile kısa mesaj göndererek indirim fırsatından yararlanabilecek.

Kampanya işaretli erkek, kadın, çocuk ve spor ayakkabı ürünlerinde geçerli olacaktır.
Avea, Türk Telekom ya da TTNET kullanıcısı olan müşterilerimizin, işaretli ürünlerde %30 indirim hakkını elde edebilmesi için, şifreyi kasiyere söylemeleri gerekmektedir. (Online satışlarda şifrenin sepet sayfasında bulunan ´´indirim kodu uygula´´ alanına yazılarak ´´indirim kodu uygula´´ butonuna basılması gerekmektedir.)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ