Yeni Avea yıkılan paket 2013 500dk+1000sms+1gb internet 23 TL

 • 21 Şubat 2013
Yeni Avea yıkılan paket 2013 500dk+1000sms+1gb internet 23 TL

Avea’nın en beğenilen paketi yıkılan paket şimdi 2013 yılına özel olarak geri döndü. Faturasız hattını Avea’ya geçirenlere özel sunulan paketle her yöne 500 dakika konuşma,  her yöne 1000 sms ve 1 gb internet sadece 23 TL’ye sunuluyor.

Paket faturasız hat aboneleri için geçerli ve 12 ay süreyle kullanılabilecek. Mevcut Avea aboneleri bu paketi alamıyor.

Paket Bilgisi

Efsane Yıkılan Paket ile her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 1 GB internet sadece 23 TL!

Artık Yıkılan Paket’ten hem numarasını Avea’nın faturasız tarifelerine taşıyan müşteriler, hem de yeni Avea faturasız hat alan müşteriler faydalanabiliyor.Avea’nın faturasız tarifelerine gelin, KAYIT yazıp 1991‘e SMS gönderin, sadece 23 TL‘ye HER YÖNE 500 dakika + HER YÖNE 1000 SMS + 1 GB internet sizin olsun !

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Avea’nın bireysel faturasız tarifelerine gelen müşteriler her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internetten oluşan Yıkılan Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Yıkılan Paket’in fiyatı 23 TL olup, Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Avea’nın bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin, Yıkılan Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, Avea’ya gelmelerinin ardından 30 gün içinde KAYIT yazıp, 1991‘e mesaj atarak Yıkılan Paket’in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Yıkılan Paket’in yeni müşteri teklifinden faydalanmak isteyen müşterilerin Avea’nın Katlayan,  Standart, Hemşehrim ve Baharda Yükle Kazan dışındaki tarifelerinde olmaları gerekmektedir.
 • Numara taşıma ile gelen ve Yıkılan Paket’in yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea’ya taşındığı tarih ile numaranın Avea’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Yıkılan Paket’in yeni müşteri teklifinden faydalanmak isteyen müşteriler, diğer yeni müşteriye özel tekliflerden ya da cihaz kampanyalarından faydalanamazlar.
 • Yıkılan Paket’in yeni müşteri teklifinden her 30 günde bir kez faydalanılabilinir.
 • Yıkılan Paket’in yeni müşteri teklifi kapsamındaki tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Yıkılan Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Yıkılan Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteri istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Yıkılan Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar KAYIT yazıp 1991‘e göndererek, Yıkılan Paket’i alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL yazarak 1991‘e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Yıkılan Paket kapsamında sunulan dakikalar, SMS ve veri kullanımları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0.492KR/100KB ile ücretlendirilecektir.
 • Yıkılan Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Burhan dedi ki:

  Son tarihi ne zaman

 2. Ahmet BOZDOĞAN dedi ki:

  Mevcut Avea aboneleri bu paketi alamıyor. (Saçmalık.)

 3. admin dedi ki:

  Evet Ahmet bey çok haklısınız. Bu durum için mevcut abonelerin Avea müşteri hizmetlerine şikayet maili göndererek durumdan rahatsızlıklarını belirtmeleri çok iyi olur.

 4. mustafa demir dedi ki:

  Paket ne zamana kadar geçerlidir.şimdiden tşk ederim

 5. emre tunç dedi ki:

  avea sahiplerine yok zaten ne yaptıki bu güne kadar. telefon almaya gidiyorsun fahiş fiyat çekiyorlar zannedersinki kampanya var

 6. kadir deliçay dedi ki:

  yıkan paket 23 tl yükledim internet paketimi alamdım yardımcı olurmusunuz

 7. adem dedi ki:

  aveanin eski musterileri adam degil mi 5 yildir avealiyim. neredeyse tum kampanyalar aveaya yeni gelenler icin var mi boyle bi sacmalik zaten operatoru degistirecem avea nin hic bi avantaji kalmadi artik

 8. sert dedi ki:

  Avea aynı hizmeti mevcut abonelerine cok daha pahallıya veriyor.Yani eski müşterilerini kazıklıyor

 9. ÜNAL dedi ki:

  BENDE KATILIYORUM 6 TANE KAMU HATTIM VAR ÖNCEDEN BİR YIL KALMA SÖZÜNE %25 TARİFE İNDİRİMİ VERİRLERDİ ŞİMDİ ODA YOK.

 10. Mehmet A. dedi ki:

  Aynen arkadaşlar yaa tam bi saçmalık . Yıllardır avealıyım .bu yıkılan paketi aylardır kullanabiliyordum fakat geçen ay itibariyle yapamıyorum . Sadece yeni geçenler yapabiliyomuş, başka düzgün bi pakette yok zaten .. Avea anca yeni müşteri çekmekle meşgul bize hiçbi avantajı yokk..!!

 11. lokman dedi ki:

  nıye mevcut aboneler alamıyor bu paketı ya boyle bı sacmalık olamaz

 12. admin dedi ki:

  Bazı dönemlerde operatörler arasında ciddi rekabet yaşanıyor ve fiyatlar düşüyor. Şuan böyle bir paket 30 liradan satılıyor. Bu fiyatlara almak için numara taşıma kampanyalarını beklemek zorundasınız.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.