Bimcell 20 TL yüklemeye 1gb internet hediye

  • 17 Aralık 2015
Bimcell 20 TL yüklemeye 1gb internet hediye

Bimcell yeni kampanyası kapsamında 20 TL ve üzeri yükleme yapan herkese 30 gün geçerli olacak 1 gb internet hediye ediyor. Kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecektir.

Hediye kazanmak için “HEDIYE1GB” yazıp 4551’e ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Kampanyaya kayıt esnasında TL yükleme şartı aranmamakta olup, kayıt sonrası müşteriler tek seferde 20TL ve üstü yükleme yapmaları durumunda kampanyadan yararlanmaya başlayabilecektir. Kampanya kaydından bir önceki gün gece yarısından itibaren yapılacak yüklemeler de geçerlidir. Kampanyaya katılım sağlayan müşterilerimiz, 31.03.2016 tarihine kadar tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında kampanya kapsamında sunulan hediye 1GB internet kullanım hakkından yararlanabilirler.
Kampanya kapsamında verilen yurtiçi 1 GB cepten internet 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez. Bahsedilen fayda, hatta tanımlanmasının ardından 30 gün içerisinde sadece bir kez elde edilecektir, birden fazla kez yapılan 20 TL ve üzeri yüklemelerde yeniden fayda verilemeyecektir. Kampanya kapsamında sunulan hediye data faydasından yararlanmak için belirtilen tarihlerde yalnızca bir kez katılım sağlaması yeterlidir.
İnternet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir internet paketi ya da internet faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir BİMcell tarifesi dışında bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.