Bimcell üçü bir arada sınırsız konuşma ve 1gb internet 15 TL

  • 28 Kasım 2015
Bimcell üçü bir arada sınırsız konuşma ve 1gb internet 15 TL

Bimcell harika bir paket kampanyası başlattı. Bimcell üçü bir arada paketi ile bimcell arası sınırsız konuşma, aylık her yöne 500 dakika ve 1gb interneti sadece 15 TL ücretle sunuyor.

Bimcell aboneleri arası sınırsız görüşme, her yöne 600 dakika konuşma ve 3gb internet ise sadece 26 TL aylık ücretle sunuluyor.

Bimcell ile 20 TL ve üzeri yüklemelerde 500 sms hediye ediliyor.

Bimcell avea altyapısını kullanan bir gsm operatörü. Avea altyapısı özellikle Anadoluda küçük şehir merkezleri ve kırsalda ciddi sorunlar oluşturuyor. Sürekli edge hızında internet, düşük görüşme kalitesi ve kapsama alanı sorunları birçok kişiyi rahatsız ediyor. Bimcell kullanmadan önce bölgenizdeki abonelerin deneyimlerini mutlaka araştırın pişman olmayın. Büyük şehirlerde yaşayanlar için sorun yok, bu özellikte bir paket diğer operatörlerde 2 kat daha pahalı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Güzel bir kampanya.

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Evet efendim kampanya çok güzel, çekim sorunu yoksa 26 TL’ye sınırsız konuşacaksınız ve 3gb internet kullanacaksınız. Turkcell ve Vodafone’da böyle bir paketin karşılığı minimum 50 TL. Editör arkadaşa katılıyorum avea bazı bölgelerde ciddi sorunlu.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.