Lg G6 cep telefonu alana 300 TL hediye çeki fırsatı

 • 08 Aralık 2017
Lg G6 cep telefonu alana 300 TL hediye çeki fırsatı

Beklenen ilgiyi göremeyen LG G6 cep telefonu şimdi 300 TL hediye çeki fırsatı sunuyor. Lg yeni kampanyasında 31 Aralık 2017 tarihine kadar Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone mağazalarından LG G6 alan herkese Boyner, D&R ve Migros’tan 300 TL hediye çeki veriyor.

Kampanya Ayrıntıları
· Kampanya tarihleri arasında Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone mağazalarından G6 satın alıp  8 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında www.g6kazandiriyor.com kayıt yaptıran kullanıcılar için geçerlidir.
· 31 Aralık 2017 tarihine kadar www.G6kazandiriyor.com sitesine kayıt  yaptırmayan kullanıcılar Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone mağazalarından beliritilen tarihler arasında ürünü satın alsalarda dahi, 300TL hediye çeki gönderilmeyecektir.
· Kazanılan hediye çeki`nin size ulaştırılması için sisteme; Ad Soyad, Telefon Numarası, Adres, İlçe, Şehir, Posta Kodu, e-Posta adresi, ürün IMEI numarası ve fatura kopyası girilmesi zorunludur.
· Sisteme giriş yapılan isim ve faturada bulunan isim aynı olmak zorundadır. Sisteme giriş yapılan isim ve fatura da beliritilen isim farklı olduğu takdirde hediye çeki kesinlikle gönderilmeyecektir.
· Sisteme giriş yapılan kişisel bilgiler daha sonra değiştirelemez.
· Hediye Çeki kampanya koşullarını kabul edip onaylayan katılımcılara gönderilecektir.
· Kazanılan hediye çeki değiştirilemez,iade edilemez veya nakite dönüştürülemez.
· Hediye çeki almaya hak kazanan kullanıcıların hediye çekleri sisteme giriş yapıldıktan sonra üç hafta içerisinde adreslerine kargolanacaktır.
· Yarışmada kazanılan hediye çekinin  “iadesi” yada değişimi mümkün değildir.
· Kazanılan hediye çeki “ürün iadesi” talebi yapıldığı takdirde LG Electronics Türkiye A.Ş adına geri gönderilmek zorundadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. taner dedi ki:

  lg pismanliktir

 2. Biraderrr dedi ki:

  Aldık g6 yı g6kazandırıyora kaydımızıda yaptırdık… Amma ve lakin hiç hırrım yollamadılar hemmına….

 3. yılmaz dedi ki:

  ula hani çek

 4. Resul günay dedi ki:

  1 ay oldu çek falan yok.kontrol edebileceğimiz bir yer varmı?

BİR YORUM YAZ