Türk telekom ev güvenlik sistemi kampanyası

  • 04 Mart 2013
Türk telekom ev güvenlik sistemi kampanyası

Türk Telekom’dan evinizin güvenliği için Ev Güvenlik Sistemleri Maksi Kampanyasında şimdi Alliaz güvencesi ile sunulan 5.000 TL teminatlı ev sigortası ve yine Laxon Slender dect telefon hediye !

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, ev ve iş telefonu kullanıcılarına yönelik düzenlediği “Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri” kampanyasına yepyeni sürprizler ekledi. Tepe Güvenlik Sistemleri işbirliği ile düzenlenen kampanyada, ev ve iş telefonu kullanıcıları, mal güvenlikleri için şirketin Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri kapsamındaki ürün ve hizmetlerine çok avantajlı koşullarda sahip olabiliyorlar. Üstelik ücretsiz dect telefon ve ev sigortasına da sahip oluyorlar.

Evinize istenmeyen misafir gelmesin!
Ev Güvenlik Sistemi istenmeyen misafirler evde olduğunda öncelikle size bilgi verir. Sizin onayınızla veya size ulaşılamaması durumunda polis jandarma, itfaiye gibi gerekli kurumlara bilgi verir. Bu sayede, hem evinize girecek hırsızlar caydırılır, hem de gerekli birimlere bilgilendirme yapılarak, en üst seviyede güvenlik sağlanır.

Uygun fiyata güvenlik!
Uyumlu alarm cihazı olan herkese Ev/Ofis Güvenlik Sistemi, ayda sadece 29,90 TL! Eğer evinizde uyumlu alarm cihazınız yoksa, 24 ay boyunca ayda sadece 49,90 TL ödeyerek, hem Ev/Ofis Güvenlik Sistemi’ne, hem de tercihinize göre kablolu ya da kablosuz alarm cihazına da sahip olabilirsiniz. Üstelik 24 ay sonunda alarm cihazınız sizin olur ve ayda sadece 29,90 TL ödeyerek, evinizi korumaya devam edebilirsiniz.

Tepe Güvenlik’in sunduğu alarm sistemleri, hırsızlığın yanı sıra duman ve gaz detektörleri ile de üst düzeyde güvenlik sağlıyor. Acil durumlarda tek bir tuşla yetkililerin ev ve iş telefonu kullanıcılarına ulaşmasını mümkün kılan Ev Güvenlik Hizmeti, yangın, ambulans ve panik düğmeleriyle de kullanıcıların güvenlik ihtiyaçlarını karşılıyor.

Ev Sigortası Teminatlarına buradan ulaşabilirsiniz (www.turktelekom.com.tr)

Kampanya, stoklarla sınırlı olup, sistemle uyumlu güvenlik donanımı olan abonelerin katılım için 12 aylık abonelik taahhüdü gerekmektedir.

Uyumlu cihazı olmayan aboneler, 24 ay taahhüt verip, 24 ay süresince ayda 49,90 TL ödeyerek hem hizmete, hem cihaza sahip olabilirler.

Satış, kurulum ve satış sonrası tüm hizmetler Tepe Güvenlik tarafından sunulmaktadır. Hizmet kullanımı ve sinyalleşmenin yoğunluğuna paralel olarak ek ücretlendirme söz konusu olabilir.
Hediye dect telefon ve ücretsiz ev sigortası kampanyası 31 Mayıs 2013’e kadar geçerlidir. Türk Telekom hediye dect telefon marka/modelini değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanya kapsamında sigorta süresi 12 aydır.
Ayrıntılı bilgi ve başvuru: Türk Telekom ofis ve bayileri, 444 1 444,Tepe Güvenlik 444 83 73

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.