Kampanya ve İndirim Haberleri

Türk Telekom yeni yıl kampanyası 5gb internet 15 TL üstelik 15 gb hediye

 • 19 Aralık 2018
Türk Telekom yeni yıl kampanyası 5gb internet 15 TL üstelik 15 gb hediye
Türk Telekom yeni yıl kampanyası kapsamında mobil kullanıcılara 5gb interneti 35 yerine 15 TL fiyatla sunuyor. Üstelik 15gb hediye internet fırsatı sunuyor. 5gb internet aldığınızda ek 15gb hattınıza yükleniyor. Paketi almak için

EKSTRA 5GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.
Paket Detayı:
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel faturalı müşterilerimiz kaydolabilir. Son 30 günde yeni aktivasyon ve hat taşıma ile Türk Telekom faturalı mobil müşterisi olanlalar kampanyadan yararlanamaz.
 • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 35TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.
 • Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan müşterilerimize ilk 3 ay her ay 5GB olacak şekilde toplam 15 GB hediye internet tanımlanacaktır.
 • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve müşteri iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
 • Paketin satın alındığı fatura dönemi için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Söz konusu paketin; ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, şirketimiz tarafından haklı bir nedenle kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecek ve müşterilerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. Dere dedi ki:

  Kesinlikle bu tahahut isine girmeyin kendinizi bunlara muhtac etmeyin

 2. Erdoğan dedi ki:

  Yalan gelmiyor ben yaptım gelmedi

 3. Mehmet ali dedi ki:

  5 GB 15 TL ye aldım nasıl iptal ederim

 4. Anonim dedi ki:

  15 gb gelmedi sahtekar turk telekom

 5. Erdi güngör dedi ki:

  Yalan

 6. Anonim dedi ki:

  Millet 15 gb demiyor zaten ilk üç ay eşit şekilde yani 5 gb 5gb 5gb olarak toplamda 15 gb hediye veriyor kelime oyunu var iyi okuyun

 7. Çetin çelik dedi ki:

  İptal etmek istiyorum nasıl olcak

 8. Anonim dedi ki:

  Nasil iptal edebilirim

 9. Ali dedi ki:

  Bunun adı resmen dolandırılık sahtekarlık eve gelen fatura zarının üzerinde 15TL’ye 5GB İnternet paketi alanlara 15GB İnternet de Türk Telekomdan hediye! Yazmışlar.Herhangi bir detay yok. İnsanların aklına ilk bakışta aylık 15 GB hediye veriyorlar gibi geliyor. Sayfalarına girip detaylara bakınca 5 er 5 er 3 ay boyunca verdikleri ortaya çıkıyor. Bir kerede yanılalım bir kere de siz haklı çıkın be. Namussuz adamlar. Alın kampanyanızı musait bir yerinize monte edin.

 10. Anonim dedi ki:

  Nasıl İPTAL edilir

 11. Ömer dedi ki:

  Arkadaşlar 12 ay önce sadece 15 TL değilmi 3 ay sonra 35 TL’ye çıkmaz fiyat değilmi

 12. Ömer dedi ki:

  Arkadaşlar ben aldım direk 35 TL yazdı faturaya nasil iptal ettiririm bilginiz varmi

 13. dila dedi ki:

  iptal etmek istiyorum ama fatura çok gelir diye korkuyorum

 14. Osman dedi ki:

  flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/yurt-icinde-sabit-fiyatlar
  Pegasusun bu kampanyasi bugun bitiyor

BİR YORUM YAZ