TTnet 2014 okul dönemi kampanyası

  • 30 Ağustos 2014
TTnet 2014 okul dönemi kampanyası

Okullar açılıyor, TTnet 2014 okul dönemine özel kampanyasında ‘Okula Dönüş’ projesini başlattı. Kampanya kapsamında 01 Eylül – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında aşağıdaki fırsatlar sizleri bekliyor olacak.

Yeni müşteriye 2 ay ücretsiz hiper hızlı internet, 6 ay hediye Vitamin
Yeni müşteriler, 24 ay TTNET’ten hizmet alma sözü verdiklerinde, hiper hızlı Fibernet Limitsiz ve Ultranet Limitsiz paketlerini, ilk 2 ay bedava kullanacak. Devam eden 22 ay boyunca, Fiber Limitsiz pakete 73 TL yerine 49.90 TL, Ultranet Limitsiz pakete de 69 TL yerine 49,90 TL’den oluşan indirimli ve sabit fiyat ödeyecek. Ayrıca, yeni müşteriler zengin içerikli interaktif eğitim programı Vitamin paketinden 6 ay ücretsiz yararlanacak.

Süper Limitsiz paket, yüksek hız kullanımını 50 TL’lik hediye çeki ile birlikte sunuyor
TTNET müşterileri 16 Mbps’ye kadar hızlı Süper Limitsiz pakete, 24 ay boyunca ayda 59,90 TL sabit fiyatla sahip olabilecek. Üstelik yüksek hız kullanım rahatlığıyla müşterilerimiz özgürce kullanım yapıp, ttnetleokulyolunda.com sitesinde okul alışverişleri için 50 TL’lik hediye çekinden faydalanabileceklerdir. Bu dönemde ayrıca Vitamin hizmeti ilk 6 ay ücretsiz, sonraki 6 ay boyunca aylık 8,9 TL’ye sunulacak.

Mevcut müşteriye 24 ay taksitli bilgisayar ve yazıcı
Mevcut müşteriler 24 ay taksitle alabilecekleri dizüstü bilgisayar ve yazıcı ile de çocuklarının eğitimine destek olacak. Ayda 79,9 TL’ye 24 ay taksitle sunulan dizüstü bilgisayar ve ayda 6 TL’ye 24 ay taksitle sunulan yazıcı da öğrencilerin okul hayatını kolaylaştıracak.

Alışverişten desteğe her şey www.ttnetleokulyolunda.com’da
Türkiye’nin dört bir yanındaki TTNET müşterileri, okula dönüş döneminde kırtasiyeden giyime, teknolojiden ayakkabıya ve okul çantasına kadar her türlü okul ihtiyacını, zahmetsizce ve uygun fiyatla, Eylül ayının ilk haftasında açılacak www.ttnetleokulyolunda.com sitesinden alabilecek. TTNET’liler alışveriş dışında ihtiyaç duyabilecekleri pek çok bilgiye de bu platformdan ulaşabilecek.

www.ttnetleokulyolunda.com sitesinde şu içerikler yer alacak:
• İhtiyaç Listesi: Rehber öğretmen desteğiyle hazırlanan bu akıl defterinde; okul seçiminden kayıt aşamasına, sağlık kontrollerinden ulaşıma, ihtiyaçlardan yapılması gerekenlere kadar birçok başlık listelenebilecek. Dileyenler bu listenin çıkışını da alabilecek.
• Destek ve Bilgi Videoları: Uzman psikolog ve psikiyatristler, öğrencilerin ve ailelerin kaygı duydukları konularla ilgili bilgileri, video çekimleriyle vererek ailelere ve öğrencilere destek olacak.
• Askıda: Velilerin, kendilerinde bulunan okul ürünlerini ihtiyaç duyan diğer velilerle paylaşımlarını sağlayacak bir platform oluşturulacak.
• Kampanya: TTNET’in okul dönemine özel sunduğu yeni avantajlı kampanyalar yine bu platform üzerinden duyurulacak.
• Alışveriş: Bu bölümde, OKUL boşluk TC Kimlik Numarası yazıp 6606’ya SMS atarak şifre alanlar, okul çantasından kırtasiyeye, giyim eşyası ve ayakkabıdan teknolojik cihazlara kadar pek çok alışverişi TTNET’e özel indirimlerle yapabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    evime internet bağlattım sınırsız 70 lira ödeyeceğim söylendi. Ultranet Limitsiz pakete 69 TL yerine 49,90 TL’den oluşan indirimli kampanyadan bahsedilmedi.niçin bana bu kampanya görevliler tarafından bahsedilmemiş olabilir.bunu değiştirebilirmiyim.

BİR YORUM YAZ