TTnet Ayda 9.99 TL taksitle bilgisayar sahibi yapıyor

  • 27 Nisan 2011
TTnet Ayda 9.99 TL taksitle bilgisayar sahibi yapıyor

TTnet ile hem internet hemde bilgisayar sahibi olabilirsiniz.Bilgisayarım yok, internete bağlanamıyorum diye üzülmeyin. 26 Nisan 2011- 30 Agustos 2011 tarihleri arasında TTNET’li Olana Bilgisayarlar 9,99TL’den* başlayan taksitlerle! Yepyeni bilgisayarınla internetin özgür dünyası seni bekliyor. Kampanyaya katılmak için en yakın TTNET Satış Noktasına uğra, bu fırsatı kaçırma!

 

Kampanya 26 Nisan 2011- 30 Agustos 2011 tarihleri arasında geçerlidir.

Bireysel müşterilerimiz kampanya kapsamında yalnız 1 adet bilgisayar alabilmektedir.

Tüzel müşterilerimiz ise kampanya kapsamında abonelik başına 1 adet olmak üzere en fazla 5 bilgisayar alabilirler. Birden fazla bilgisayar almak istiyorsanız her bir ürün için ayrı kampanya katılım taahhütnamesi ile başvurmanız gerekmektedir. Ayrıca satın alma anında bağlı olduğunuz vergi dairesini ve vergi numaranızı satış temsilcisine bildirerek kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Tercihinize göre 24 aylık ya da 36 aylık taksit süresi dolmadan TTNET aboneliğinizi iptal ettirmeniz durumunda: Eğer herhangi bir taksit ödemesi yapmadıysanız TTNET tarafından taksitli satışı yapılan bilgisayarın toplam satış bedelini, eğer bilgisayara ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar “bilgisayar ücreti” olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Ayrıca, varsa ödenmemiş aylık ücret, bağlantı ücreti taksitleri, varsa ödenmemiş modem ücreti tahsil edilecektir.

*İnternet Erişim Hizmetiniz ayrıca faturalandırılacaktır. Kampanya’dan kaynaklanan Damga Vergisi bir defaya mahsus ilk faturanıza yansıtılacaktır. Damga Vergisi Tutarını öğrenmek için tıklayınız. Kampanyadan, yeni abonelerimizden ADSL, FiberNETve İşyerim paketlerini kullanan mevcut abonelerimizden kampanya katılım koşullarını sağlayanlar yararlanabilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. hakan dedi ki:

    ben bilgisayar almak istiyorum yardımçı olursanız sevinirim

  2. mehmet karaş dedi ki:

    tetenette kanpanyalı bilgisayar almak istiyorum tlf 05333932646

  3. İsim (Zorunlu) dedi ki:

    ev telefonu 4122337911

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.