TTnet ceza bedeli ödememek için pratik yöntem

  • 28 Eylül 2015
TTnet ceza bedeli ödememek için pratik yöntem

TTnet kampanyası kapsamında 12 ay veya 24 aylık taahhüt vererek internet hizmeti almaya başladınız ama çeşitli nedenlerden dolayı aboneliğinizi iptal ettirmek istiyorsunuz. İptal için gittiğiniz merkezde size kampanyadan yararlanırken ödemediğiniz modem bedeli, kampanya indirimi gibi tüm ücretleri ödemeniz istenecektir. Bu durumda 200 TL ve üzerinde ceza bedeli ödeyerek aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Kablonet Aboneliği için telefon: 0850 888 0 126

Kablonet ayrıntılı bilgi için Tıklayın

TTnet cezası ödememek için pratik bir yöntemden bahsedeceğiz. İptal ettirmek istediğiniz hattınızı şehrin dışında hizmetin verilemediği bir köy veya ilçeye taşımak istediğinizi bildirebilirsiniz. Örneğin 25mbit hızında bir paketiniz varsa bunu köylerde kullanamazsınız. Bu durumda TTnet hizmeti bu adreste veremediği için sözleşmenizi ücretsiz fesh edecektir. Bu durum uydunette uzun süredir mevcuttu. Bir arkadaşın yaşadığı deneyim sonucunda bu yöntemin cezadan kurtulmak için mantıklı bir yol olduğu kanısına vardık. Aklınızda bulunsun çevrenizde böyle bir ceza ödemeye mecbur kalanlar olursa kullanılabilir.

Adres istenirken sizden herhangi bir kanıt vs. istenmemektedir. İşlemler tamamen telefon üzerinden gerçekleştirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ