TTnet üniversite öğrencisi kampanyası aylık 29.99 TL’ye internet

 • 06 Eylül 2013
TTnet üniversite öğrencisi kampanyası aylık 29.99 TL’ye internet

TTnet üniversite öğrencilerine özel internet kampanyasında aylık 29.99 TL’ye internet fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında TTNET’e başvurun, 6 GB kotalı Yalın NET6 paketine 12 ay boyunca ayda 29,99 TL’ye sahip olun! Üstelik modem ücreti ödemeden!

Aylık yalın internet erişim ücreti ödemeden İnternet sahibi olmak için 31 Aralık 2013’e kadar hemen başvurun!

Paket ve Ücretlendirme

Kampanyaya Dahil Olan PaketlerBağlantı HızıAylık Kullanım KotaAdil Kullanım NoktasıKampanya İndirimli Aylık Paket Fiyatıİndirimsiz Aylık Paket Fiyatı*
Yalın NET48 Mbps’ye kadar4 GB25 GBTL27,99 x 12 ayTL30 + TL15
Yalın NET68 Mbps’ye kadar6 GB25 GBTL29,99 x 12 ayTL33 + TL15
Yalın NET128 Mbps’ye kadar12 GB25 GBTL39,99 x 12 ayTL45 + TL15
Yalın NETLİMİTSİZ8 Mbps’ye kadarLimitsiz50 GBTL49,99 x 12 ayTL63 + TL15
Yalın NETLİMİTSİZ PLUS8 Mbps’ye kadarLimitsiz100 GBTL85,99 x 12 ayTL93 + TL15
Yalın 8LİMİTSİZ8 MbpsLimitsizTL104,99 x 12 ayTL119 + TL15

Kampanya Detayı:

 • Kampanya 12 Mart 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Üniversiteli Kampanyası Yalın NET4, Yalın NET6, Yalın NET12, Yalın NETLİMİTSİZ, Yalın NETLİMİTSİZPLUS, Yalın 8LİMİTSİZ paketleri için geçerlidir.
 • Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş üniversite öğrencileri kampanyaya dahil olan TTNET Yalın İnternet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir.
 • Kampanya toplam 100.000 abone ile sınırlı olacaktır.
 • İndirim süresinin bitiminden itibaren kampanya dahilinde seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında bir adet kablosuz modem müşterinin talebi olması halinde ücretsiz olarak verilecektir. Müşterinin kampanya kapsamında verilen modemin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilen kablosuz ADSL modem rayiç bedeli KDV dahil 125 TL, VDSL modem rayiç bedeli KDV dahil 200 TL’dir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET ADSL faturasına yansıtılır.
 • Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin Kampanya’ndeki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Müşteri, 12 (oniki) aylık indirim dönemi zarfında sadece kampanyaya dahil olan paketlere, kampanyaya girişte tercih ettiği tarife paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla, hız/paket değişikliği yapabilecektir. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan internet paketlerinin alınması durumunda otomatik olarak ilk 3 ay ücretsiz TİVİBU WEB MAXİ paketi müşterilere tanımlanır. İlk 3 aydan sonra aylık 4,90 TL paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Tivibu Web aboneleri kampanya çerçevesinde bir üst pakete geçiş yapabilir. Bir üst pakete geçiş yapması durumunda hediye süre kullanım hakkını kaybeder.
 • Kampanya kapsamında yer alan internet paketlerinden yararlanan müşterilerimiz, dilerse 12 ay taahhüt vererek ilk 3 ay ücretsiz, sonrasında aylık 4,90 TL olarak ücretlendirilecek ProG Üniversiteli paketinden yararlanabilecektir. 12(on iki) aylık taahhüt süresinin dolmasının ardından TTNET ProG üyeliğinizi sona erdirmemeniz halinde, üyeliğiniz o günkü aylık standart paket fiyatından taahhütsüz ve otomatik olarak devam eder.
 • 8 Mbps hız fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir. Söz konusu hızın, mümkün olan en yüksek seviyede Türkiye genelinde sağlanabilmesi için altyapı geliştirme çalışmaları artarak devam etmektedir.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ve modem stokları ile sınırlıdır. TTNET kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden de bilgi alabilirsiniz.
 • İnternet aylık paket ücreti ve kota aşım ücretine her yıl Ocak ayında %7’yi aşmayacak şekilde fiyat artışı yapılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ