Turkcell 1 TL’ye her yöne 20 dakika,100 SMS veya 100 MB internet

 • 21 Aralık 2014
Turkcell 1 TL’ye her yöne 20 dakika,100 SMS veya 100 MB internet

Turkcell günlük iletişim ihtiyaçlarınıza yönelik paketler sunuyor. Gnçtrkcll günlük paketleri ile 1 TL’ye her yöne 20 dakika, her yöne 100 SMS veya 100 MB internete paketine tek SMS ile alıp ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz.

Her yöne 20 dakika paketini alabilmek için BIGUN DK, her yöne 100SMS paketini alabilmek için BIGUN SMS, 100MB internet paketini alabilmek için BIGUN MB yazıp 2222’ye göndermen yeterli.

Bi Günlük Paket Detayı:

 • Günlük Paketler Kampanyasına Hazırkart gençTarife, Gençplus tarifelerinde olan ve 25 yaşın altında olup diğer Hazırkart tarifelerinden birindeysen katılabilirsin.
 • Hattında yeterli bakiye varsa, 1 TL karşılığında 1 gün boyunca yurt içi her yöne konuşurken kullanabileceğin 20 dakika, 1 TL karşılığında 1 gün boyunca yurt içi her yöne mesajlaşırken kullanabileceğin 100SMS ya da 1 TL karşılığında 1 gün boyunca internette dilediğin gibi gezeceğin 100MB kazanacaksın.
 • Her yöne 20 dakika paketini alabilmek için BIGUN DK, her yöne 100SMS paketini alabilmek için BIGUN SMS, 100MB internet paketini alabilmek için BIGUN MB yazıp 2222’ye göndermen yeterli.
 • Günlük 20 dakika paketi, 100SMS paketi ve 100MB paketi 24 saat ya da paket kotası bittikten sonra abonelerimizin üzerinde başka bir paket veya kampanya yoksa abonelerimizin kullanımları bulundukları tarifenin ücretleri ve ücretlendirme periyodları ile ücretlendirilir.
 • Paketler 24 saat boyunca geçerlidir. 24 saatlik süre ya da paket kotası bittiğinde paket yenilenmez. 24 saat içinde paketlerin her biri 5 defa alınabilir. Aynı gün içinde birden çok paket alındığı durumda en son alınan paketin son kullanım tarihi geçerli olur. Kullanılmayan dakikalar, SMSler ve internet hakkı bir sonraki döneme devretmez.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Yurt dışından yapılan kullanımlar ayrıca yurt dışı tarifesinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir. Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabileceklerdir.
 • Günlük Paketler Kampanyası’ndaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming aramaları için kullanılamaz. Paket kapsamındaki dakikalar, SMSler ve internet hakkı sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Kampanyaya dahil olan internet paketleri için üst hız limiti 43.2mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.