Turkcell 2013 Tıp bayramı kampanyası

  • 12 Mart 2013
Turkcell 2013 Tıp bayramı kampanyası

Turkcell 2013 Tıp Bayramına özel kampanyasında bireysel hatlı kamu müşterilerimize, cepten aylık 100 MB internet sadece 1 TL. 11-14 Mart 2013 tarihleri arasında başvurun, 15 Mart’tan itibaren geçerli olmak üzere cepten internetinizi doya doya kullanın.

Kasmpanya Detayları

  • Bireysel Kamu Tarifelerinden birinde olan abonelerimiz, 11-14 Mart tarihleri arasında TIP yazıp ücretsiz 2243’e göndererek 15 Mart tarihinde tanımlanmak üzere, 1 TL’ye aylık 100MB cepten internet hakkına sahip olur. Aboneler kampanyadan, geçerli olduğu süre içinde sadece 1 defa faydalanabilirler.
  • Kampanya kapsamında sunulan veri paketinin paket aşım ücreti, faturasız hatlar için vergiler dahil 1 kuruş/100 KB, faturalı hatlar için ise vergiler dahil 5 kuruş/MB’tır. Aboneler, bir fatura döneminde paket aşımı için, paket tutarının üzerine, en fazla 99 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilecektir.
  • Kampanya süresince verilen 100 MB 30 gün boyunca geçerlidir ve kullanılmayan data bir sonraki aya devretmemektedir. Kampanya kapsamında sunulan internet paketi sadece yurt içi kullanımda geçerlidir ve 3. şahıslara devredilemez.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.