Turkcell 4.5gb hediye internet kampanyası

  • 23 Mart 2016
Turkcell 4.5gb hediye internet kampanyası

Turkcell 4.5g hazırlıklarına devam ediyor. Turkcell aboneleri 4.5g uyumlu sim kartlarını alarak 4.5 gb internet hediye fırsatından yararlanıyor. Kampanya kapsamında 4.5g uyumsuz sim kartınızı Turkcell merkezine giderek ücretsşz olarak uyumlu kartla değiştirebilirsiniz.

Kartınızın uyumunu sorgulamak için 4.5G yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Sim kart değişikliği, henüz 4.5G uyumlu SIM kartı olmayan bireysel ve kurumsal abonelerimize özel ücretsizdir.
  • SIM kart değişikliğiniz sonrası, internet faydamızdan yararlanmak için SMS ilettiğinizde, bir ay boyunca geçerli internetiniz, hattınıza yüklenecektir. Katılım sadece SMS ile yapılabilir. İnternet paketi sadece yurt içinde kullanılabilir. Yurt dışında kullanılamaz. İnternet faydasından yararlanabilmek yararlanabilmek için, SIM kart değişiklik anında, cihazın 4.5G destekli olması gerekmektedir. Ücretlendirme periyodu faturalı hatlar için 1 kb, faturasız hatlar için 100 kb şeklindedir.  Paket aşımı için güncel aşım tarifeleri geçerlidir. İnternet faydasından, bireysel, kurumsal ses/data hattı sahibi ve halihazırda 4G/4.5G destekli cihazı bulunan, ancak 4G/4.5G destekli SIM kartı bulunmayan, Turkcell İletişim Merkezlerinde, cihaz satın alınmasından kaynaklı ücretsiz internet faydasından son 1 hafta içinde yararlanmaya başlamamış aboneler yararlanabilecektir.  Ses hatları, SMS atarak, data hatları ise otomatik yararlanabilecektir.Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket, sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir
  • Kampanyadan sadece 1 defaya mahsus yararlanılabilir.
  • Kampanyada verilen fayda 4.5 GB internettir.
  • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Ön abonelik iptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ