Turkcell 4gb hediye internet kampanyası

  • 28 Ocak 2016
Turkcell 4gb hediye internet kampanyası

Turkcell sömestr tatiline özel kampanyasında 4 gb internet hediye ediyor. Turkcell merkezlerine giderek 4.5g uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak 7 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli 4gb hediye internetinizi alabilirsiniz. Hediye internet paketiniz 30 gün boyunca geçerli olacaktır..

Turkcell sim kartınızın 4.5g uyumunu sorgulamak için 4.5G yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Sim kart değişikliği, henüz 4.5G uyumlu sim kartı olmayan bireysel – kurumsal abonelerimize özel ücretsizdir.
  • Sim kart değişikliğiniz sonrası, internet faydamızdan yararlanmak için: e SMS ilettiğinizde, bir ay boyunca geçerli internetiniz, hattınıza yüklenecektir. Katılım sadece SMS ile yapılabilir.
  • İnternet paketi sadece yurt içinde kullanılabilir. Yurt dışında kullanılamaz. Paketten yararlanacak hedef kitle aylık olarak güncellenecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için, sim kart değişiklik anında, cihazın 4.5G destekli olması gerekmektedir. Ücretlendirme periyodu faturalı hatlar için kb, faturasız hatlar için 100kb şeklindedir.  Paket aşımı için güncel aşım tarifeleri geçerlidir. İnternet faydası sadece ses hatları tarafından kullanılabilmektedir. Data hatları yararlanamaz.
  • Bireysel, kurumsal ses hattı sahibi ve halihazırda 4G/4.5G destekli cihazı bulunan, ancak 4G/4.5G destekli sim kartı bulunmayan, Turkcell İletişim Merkezlerinde, cihaz satın alınmasından kaynaklı ücretsiz internet faydasından son 1 hafta içinde yararlanmaya başlamamış aboneler yararlanabilecektir.  Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket, sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir
  • Kampanyadan sadece 1 defaya mahsus yararlanılabilir.
  • Kampanyada verilen fayda 28 Ocak-07 Şubat tarihleri arasında 1GB yerine 4GB olarak değiştirilmiştir. 7 Şubat sonrasında, tekrar 1GB internet verilmeye devam edecektir.
    13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Ön abonelik iptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ