Turkcell ASUS Nexus 7 3G tablet bilgisayar kampanyası

  • 10 Haziran 2013
Turkcell ASUS Nexus 7 3G tablet bilgisayar kampanyası

Turkcell telefon kampanyaları devam ediyor. Turkcell şimdi 7″ ekranlı ASUS Nexus 7 3G  tablet bilgisayarı satışa sunuyor. Turkcell’e özel internet paketi ve fiyatlarla ASUS Nexus 7 3G  Turkcell bayilerinde sizleri bekliyor.

Dünyadaki ilk Android 4.1 Jelly Bean tablet bilgisayarı, rakipsiz görüntü sağlayan IPS panel ile 9.5 saate kadar pil ömrü, ASUS TruVivid ve Corning Fit Glass teknolojileriyle gelişmiş renk kalitesi ve çizilmelere karşı dayanıklılığa sahip Asus Nexus 7 3G, Turkcell İnternet Paketleri ve 24 aya varan kontratla Turkcell İletişim Merkezler’inde!

24 ay kontrat ile tamamı faturasına yansıyacak şekilde;

Model24 Ay Kontratlı250MB internet paketi ile1GB internet paketi ile4GB internet paketi ileSınırsız internet paketi ile
Asus Nexus 7 3G Tablet46 TL50 TL65 TL95 TL

Kampanya Detayı:

  • Aylık ücretlere cihaz taksiti ve aylık tercih edilen 250 MB, 1 GB, 4 GB veya limitsiz yurt içi internet kullanımı ile beraber KDV ve ÖİV dâhildir.
  • 250 MB, 1GB ve 4 GB İnternet paketleri “Limitinde Durma” özelliğine sahiptir. Kotanın dolması ile birlikte hız 5 Kbps’e düşer ve paket aşım ücreti yansıtılmaz.
  • Limitsiz paket 15 GB’lık adil kullanım koşullarına tabidir. 15 GB kullanım sonrası hız 128 Kbps’ye düşürülerek herhangi bir ek ücret yansıtılmaz.
  • Yeni hat alarak kampanyaya katılmak istenirse, Yeni Tesis Vergileri yansıyacaktır. Sadece 1 defa 12 eşit taksitte alınan 39 TL tutarındaki “Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi” aylık 3,25 TL olarak ilk aydan itibaren, TGM Ruhsat (yıllık 15,68 TL) vergisi (sadece abone olunan ilk yıl ve 12 eşit taksitte, aylık 1,31 TL) ve TGM Kullanım (aylık 1,31 TL ve kontrat süresi boyunca) vergileri ayrıca faturanıza yansıtılır. İlave olarak kampanya sözleşmesinden doğan damga vergisi (seçilmiş olan pakete göre) paket fiyatına dâhil değildir ve ilk faturanıza uygulanır.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dâhildir.
  • Ayrıntılı bilgiler kampanya sayfasında yer almaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ