Turkcell bayram kampnayasında yurtdışında 100 sms hediye

  • 01 Ağustos 2013
Turkcell bayram kampnayasında yurtdışında 100 sms hediye

Turkcell kampanya ve fırsatları devam ediyor. Turkcell 2013 bayram kampanyasında 2-12 Ağustos 2013 tarihleri arasında yurt dışında kullanabilecekleri 100 SMS hediye edecek, Turkcell’liler bayramda yurtdışında rahat edecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, bayram tatilini yurt dışında geçirecek müşterilerine sevdikleriyle rahatça bayramlaşabilmeleri için 100 SMS hediye ediyor. Hediye SMS’ler, 2-12 Ağustos tarihleri arasında yurt dışında bulunan Turkcell Akıllı Yurtdışı üyelerinin hatlarına tanımlanacak.

Turkcell Akıllı Yurtdışı’nı kullanan bireysel ya da kurumsal hat sahibi tüm Turkcell müşterileri, herhangi bir ek işlem yapmalarına gerek kalmadan hediye SMS’lerini yurt dışında kullanabilecek. Hediye SMS’ler, 12 Ağustos gecesi saat 23:59’a kadar geçerli olacak.

Turkcell’linin kafası yurt dışında da rahat
Turkcell, yurt dışı seyahatlerinde iletişimden ödün vermek istemeyen kurumsal ve bireysel müşterilerine Akıllı Yurtdışı’nı öneriyor. Tüm Avrupa, ABD, Rusya, Kanada, Çin, Suudi Arabistan ve KKTC’nin de dahil olduğu ülkelerde geçerli olan Akıllı Yurtdışı, tek bir SMS ile tanımlanıyor ve sadece yurtdışında kullanım yapınca devreye giriyor.

Böylelikle müşterilerin yurtdışı paketi seçme zorunluluğu, paket aşımı ya da paketin yetmemesi gibi sorunlar ortadan kalkıyor, 19 TL’den başlayan fiyatlarla rahatça konuşup internete girebiliyorlar. Faydalanmak için cep telefonundan AKILLI YURTDISI yazıp 2222’ye göndermek yeterli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.