Turkcell canım ailem konuşma paketi ücretleri

  • 02 Mayıs 2012
Turkcell canım ailem konuşma paketi ücretleri

Turkcell aile içi konuşma paketleri ile ekonomik konuşma ücretleri sunuyor. Turkcellden gelen “Canım Ailem” paketlerinden birini alan Turkcell’liler kendi tarifeleri üstüne ayda sadece 3 TL farkla 300 dakika ek paket alarak aile içi görüşmelerini daha rahat yapıp, sevdikleri ile daha uzun hasret giderebilecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, müşterilerine sunduğu “Canım Ailem” paketleriyle ailelere birbirleriyle daha uzun ve rahat konuşma fırsatı sunuyor.

Turkcell’liler Alo Tarife Paketleri, Haydi Gel Tarife Paketleri, Gold Tarife Paketleri , Bizbize ve Tarife Saniye tarife ve paketleri üstüne AILE yazıp 2222’ye ücretsiz göndererek yalnızca 3 TL’lik farkla 300 dakika ek paket alarak aileleri ile doyasıya hasret gidererek, sevdiklerine daha yakın olabilecek.

Ailesiyle birlikte Turkcell’e numarasını taşıyarak gelenler de “Canım Ailem”in Minik, Ekonomik ve Süper paketleriyle, hem her yöne dakikalara sahip olacak, hem de Turkcell’lilerin aile içi görüşmelerinde yaşadığı kolaylıkların tümünden yararlanabilecek. Müşteriler, paket içindeki ailelere özel dakikalarını, Canım Ailem Minik, Ekonomik, Süper Paketleri’ndeki ve Canım Ailem Ek Paketi’ne sahip herkesle yapacağı görüşmelerde kişi sınırı olmaksızın kullanabilecek.

Yeni müşterilere özel yıllık abonelik kampanyası

PaketPaket İçeriğiFiyat
Canım Ailem Minik Paket800dk
(500dk Her Yöne + 300dk Ailelere özel)
24 TL
Canım Ailem Ekonomik Paket1100dk
(800dk Her Yöne + 300dk Ailelere özel)
34 TL
Canım Ailem Süper Paket1200dk
(900dk Her Yöne + 300dk Ailelere özel)
44 TL

Ayrıca, Canım Ailem paketlerinden yararlanan Turkcell’liler, bir yakınlarına yeni müşterilere özel Canım Ailem paketlerinden birine Turkcell’li olarak geçmesi için referans oldukları takdirde, hem kendileri hem de yakınları  Turkcell’lilerle görüşebilecekleri ekstra 300’er dakika kazanacaklar. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin ONER 5XX XXX XX XX (yakının numarasını) yazarak 2222’ye SMS atması yeterli olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ