Turkcell faturalı hatta geçene 6 ay 6gb internet hediye

  • 12 Mayıs 2014
Turkcell faturalı hatta geçene 6 ay 6gb internet hediye

Gsm hattını turkcell faturalı hatta taşıyanlara özel kampanyada 6 ay boyunca 6gb internet hediye fırsatı sizleri bekliyor. Bu fırsat kampanyaya katılıp, hattını Turkcell Faturalı’ya taşıyan abonelerin, hatlarının Turkcell’de kullanıma açılmasından sonra başlar. 6 ay boyunca geçerlidir ve ücretsizdir. Fayda kilobyte üzerinden periyotlanır ve 6 GB karşılığı 6291456 kilobyte hattınıza yüklenir. Eğer ek bir internet paketiniz, ya da tarifenizden dolayı internet hakkınız varsa, öncelikle sahip olduğunuz paket ya da tarifenizden doğan haklarınız kullanılır. Fayda kullanım süresi veya 6 GB kullanım kotası dolduktan sonra,  internet kullanımlarınız standart tarife ya da paketiniz varsa paket üzerinden ücretlendirilir.

Kampanyadan yararlanmak için:

  • Kampanya tarihleri arasında katılım kanallarından başvuru yapmış olmak, en geç 30 Haziran’a kadar hattını Turkcell Faturalı’ya taşımış olmak gerekmektedir.
  • Bir Fiyat, Bizbize, Bizbize Canımın 3ü, Tarife Saniye, Bizbize Aramızda ve Park tarifelerinde olanlar kampanyadan faydalanamaz.
  • Hattını Turkcell’e taşımadan önceki son 30 gün içinde Turkcell’den ayrılmış aboneler, kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya kapsamında her bir hat kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.
  • İle özel internet kampanyasından faydalanan aboneler bu kampanyadan faydalanamaz
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ