Turkcell genç nar paketleri ile bedava facebook

  • 21 Mart 2012
Turkcell genç nar paketleri ile bedava facebook

Turkcell’den yine saçma bir kampanya haberimiz var. Diğer operatörler 1gb , 2gb internet paketlerini çok uygun fiyata sunarken turkcell halen facebook hizmetini bedava sunmaktan bahsediyor. Turkcell Hazır Kartlılar, Genç nar paketini her ay al, anında aylık facebook paketi kazan, 30 gün boyunca facebook’ta bedava takılmanın keyfini sür!

Genç Nar paketini bilmeyen kalmadı, ama yine hatırlatalım, ayda sadece 20 TL’ye, 100 TL kazanabilir, HER YÖNE konuşmanın ve mesajlaşmanın tadını çıkarabilirsin. Üstelik GençPlus tarifesindeysen, Genç Nar’la her yöne 1.000 dakikaya kadar konuşabilirsin!

30 Haziran 2012 tarihine kadar sürecek kampanyadan Turkcell Hazır Kart kullanıcıları yararlanabilecektir.

Kampanya Detayı:

  • GENÇNAR paketini aldıysan, takip eden 31. ve 40. gün arasında 2. kez gençnar paketi aldığında hattına tanımlı facebook paketi yoksa, aylık facebook paketi hediye kazanabilirsin. Her ay genç nar paketi alırsan facebook’u her ay bedavaya getirebilirsin.
  • 16 Mart’tan sonra Genç Nar alanlar için, önceki 40 günlük dönemde Genç Nar paketi aldıysan , yine de aylık facebook paketi hediyesi senin.
  • Hediye facebook paketi 30 gün boyunca geçerli
  • Genç Nar Paketi’nden bireysel Hazır Kartlı gençTarifeliler ve GençPlus tarifeliler yararlanabiliyor.
  • Paket başvurusu sonrasında yeterli bakiyen varsa hattından 20 TL düşer ve karşılığında 100 TL yüklenir. Paketin başladığına dair bilgi kısa mesaj ile telefonuna gelecek.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ