Turkcell haydi gel tarifesi yıllık abonelik kampanyası

  • 23 Ocak 2012
Turkcell haydi gel tarifesi yıllık abonelik kampanyası
Turkcell 1 yıllık abonelik garantisi veren müşterilerine özel kampanyasında sabit fiyat ve hediye dakika fırsatı sunuyor.Turkcell Haydi Gel Tarifesi ile YILLIK ABONELİK yaparak; hem 12 fatura döneminiz boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile konuşabilirsiniz hem de paket dakikalarınıza ek olarak yıllık toplam 3600 DAKİKA HEDİYE kazanabilirsiniz!

Kampanyaya katılmanız durumunda Yıllık Abonelik yaptığınız paketinizin aylık ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi alarak; Büyük Paket Yıllık Aboneliği ile ayda 39 TL’ye, Küçük Paket Yıllık Aboneliği ile ayda 29 TL’ye, Mini Paket Yıllık Aboneliği ile ayda 19 TL’ye konuşursunuz.

Haydi Gel Küçük veya Büyük paketin yıllık aboneliğinden faydalanmak için önce seçiminize göre HAYDI KUCUK veya HAYDI BUYUK yazarak başvurunuzu takip eden ilk fatura kesim tarihinizde Küçük veya Büyük pakete geçişinizi gerçekleştirmeniz, sonrasında hemen YILLIK yazıp 2222’ye göndererek veya diğer kanallardan başvurarak Yıllık Aboneliğinizi başlatmanız gerekmektedir.

Haydi Gel Tarifesi altındaki diğer paketlerde olan aboneler istedikleri zaman Küçük veya Büyük pakete geçebilirler ancak başka bir tarifede olan abonelerin bu paketlere geçebilmesi için son 180 gün içinde bireysel faturalı Turkcell müşterisi olmak koşulunu yerine getiriyor olması gerekmektedir.

Haydi Gel Mini paket yeni abone alımına kapalı bir paket olduğundan, Mini paketin yıllık aboneliğinden sadece halihazırda Mini pakette olan müşterilerimiz faydalanabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ