Turkcell her yöne 500 dakika ve 1 gb internet 45 TL

  • 26 Eylül 2013
Turkcell her yöne 500 dakika ve 1 gb internet 45 TL

Turkcell her yöne 500 dakika ve 1gb internetten oluşan paketini 45 TL fiyatla sunuyor. Diğer gsm operatörlerine göre daha yüksek bir ücretle paket hazırlayan Turkcell pakete sms’te dahil etmemiş.
Bu paket, SMS sevmeyen ve interneti yoğun kullanan müşterilerimize özel! Artık dileyen müşterilerimiz 12 ay boyunca söz vererek, İnterneti Bol 500 dk + 1GB Paketi’nden aylık sadece 45 TL’ye yararlanabiliyor! Hem bol bol internete girip, hem de sevdikleriyle rahat rahat konuşuyor! Hem interneti hem her yöne dakikayı, uygun fiyatlarla alabiliyor!

Kampanya Detayları
Kampanyadan, faturalı bireysel abonelerimiz yararlanabilir. 12 ay boyunca geçerli paket ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir;

  • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Hedef kitle kriterlerine uyan aboneler paketten bir ay içerisinde sadece bir kez faydalanabilir.
  • Aynı anda sadece bir kez yararlanılabilir.
  • Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurtiçi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
  • Kampanyanın iptali durumunda, faydalanılan ay başına 10 TL iptal ücreti yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ