Turkcell Maxi IQ fiyatı ve kontrat detayları

 • 15 Şubat 2013
Turkcell Maxi IQ fiyatı ve kontrat detayları
Turkcell yeni tablet bilgisayarı Maxi IQ ile incelik ve hafifliği ekonomik internet paketleri ile birlikte satışa sunuyor. Yeni Turkcell Maxi IQ fiyatlarını ve kontrast detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.
250MB /ay

+

MaxiIQ Eğlence Paketi

1GB /ay
+
MaxiIQ Eğlence Paketi
4GB /ay
+
MaxiIQ Eğlence Paketi
8GB /ay (paylaşımlı)
+
MaxiIQ Eğlence Paketi
Sınırsız
+
MaxiIQ Eğlence Paketi
MaxiIQ Tablet59 TL65 TL80 TL101 TL110 TL
MaxiIQ Tablet + MaxiCube Hoparlör64 TL70 TL85 TL106 TL111 TL

Kampanya Detayı:

 • Turkcell MaxiIQ ile birlikte özel üretim deri kılıf hediye edilmektedir.
 • Internet paketi ücretine mobil internet paketi ve cihaz bedeli dahildir. Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • MaxiIQ Eğlence paketi ücretlerine %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.
 • MaxiIQ Eğlence paketi içinde Turkcell TV Sinema Paketi,Turkcell Müzik Süper Paket, Turkcell Kitaplık ve Turkell Dergilik bulunmaktadır.
 • Turkcell TV Sinema paketinde 50 den fazla canlı TV kanalı, 300 den fazla sinema filmi, Turkcell Müzik Süper paket içinde 3 milyondan fazla müzik indirme ve her ay 50 şarkı indirme (kontrat toplamında 1200 adet), Turkcell kitaplık ile 7 kitap ve Turkcell dergilik ile yüzlerce popüler dergi dahildir.
 • Sözleşmeden doğan damga vergisi (seçilmiş olan pakete göre), tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
 • Bir müşterinin Bireysel Kontratlı Tablet Kampanyası’na tamamı faturasına yansıyacak şekilde katılabilmesi için, 12 aydan uzun süreli ve son 6 ay fatura toplamı 250 TL ve üstü olan faturalı bir data veya ses hattı sahibi olması gerekmektedir.
 • 36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan abonelerde son 6 ay fatura toplam kriteri yarıya düşmektedir. Örnek olarak; 250 TL ise 125 TL olacaktır. Söz konusu aboneler hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. Bu şartı sağlamayan müşteriler kontrat süresi boyunca aylık cihaz temlik tutarını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle yapabilirler. Bu durumda aylık internet paketi ve vergi tutarları faturaya yansıyacaktır.
 • Yeni hat alarak kampanyaya katılmak istenirse, Yeni Tesis Vergileri yansıyacaktır. Sadece 1 defa 12 eşit taksitte alınan 39 TL tutarındaki “Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi” aylık 3,25 TL olarak ilk aydan itibaren, TGM Ruhsat (yıllık 15,68 TL) vergisi (sadece abone olunan ilk yıl ve 12 eşit taksitte, aylık 1,31 TL) ve TGM Kullanım (aylık 1,31 TL ve kontrat süresi boyunca) vergileri ayrıca faturanıza yansıtılır. İlave olarak kampanya sözleşmesinden doğan damga vergisi (seçilmiş olan pakete göre) paket fiyatına dahil değildir ve ilk faturanıza uygulanır.
 • Abonenin 1 hattı 1 defaya mahsus kampanyaya katılabilir.
 • 250 MB, 1 GB, 4 GB internet paketleri “Limitinde Durma” özelliğine sahiptir, kotanın dolması ile birlikte hız 5 Kbps’e düşer ve paket aşım ücreti yansımaz. 8 GB internet paketi paylaşımılı pakettir. 15 GB lık paket ise sınırsız paket olup 15 GB adil kullanım kotası dolduğunda hız 128 kbps ye düşer ve bu süre içerisinde paket aşım ücreti uygulanmaz
 • Paylaşımlı internet paketi aldıktan sonra, paketinizin kotasını, dilediğiniz zaman dilediğiniz hat ile aylık 9,90 TL karşılığında paylaşabilirsiniz. Üyelik ücretini kampanya oluşturulurken “ana hat ödesin” ya da “üye hat ödesin” şeklinde seçebilirsiniz.  Üyelik ücretini kimin ödeyeceği daha sonra değiştirilemez ve tüm üyeler için aynıdır. Üyelik ücretinin alınması için ilgili fatura döneminde bir gün bile aktif üye olarak bulunması yeterlidir.
  Paylaşımlı pakete üye yapılmak istenen hat ile paketi alacak ana hat aynı fatura döneminde olmalıdır. Üye hat Turkcell faturalı bireysel hat olmalıdır. Ana hattın, üye hattı ekleyebilmesi için, üyenin, hattına gelen sms’e onay vermesi gerekmektedir. (48 saat içinde onaylanmayan üyelik talebi iptal edilir)
 • Kalan haklarınızı KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
 • Kampanya 14 Şubat 2013-30 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell TV  Sinema Paketi indirimli olarak sunulacaktır, ancak taahhüt kapsamında değildir, iptal edilmedikçe yenilenir, cayma bedeli yansıtılmaz.
 • Turkcell Müzik Süper Paket indirimli olarak sunulacaktır, ancak taahhüt kapsamında değildir, iptal edilmedikçe yenilenir, cayma bedeli yansıtılmaz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.