Turkcell Samsung Galaxy Ace kampanya fiyaskosu

  • 20 Mart 2012
Turkcell Samsung Galaxy Ace kampanya fiyaskosu
 Turkcell Samsung Galaxy Ace ile cep telefonunu kampanya adı altında faiş fiyatdan satmaya başladı. Ağır bir giriş yapmadık Turkcell cihaz kampanyası olarak tüketiciyi aptal yerine koyarak 587 liralık telefonu 12 ay250 mb internetle birlikte  ayda 70 liraya satıyor. Toplamda 840 liralık ödeme yaparak 250 mb internet için aylık 25 TL ödüyorsunuz.

Ace tasarımda minimal bir yaklaşım sergiliyor, bunun sonucu ise büyüleyici, sofistike bir cep telefonu. K ıvrımlı kenarları ve ince, kompakt tasarımıyla, parmaklarınızın arasında tutmak bir keyif haline geliyor, tıpkı geniş 3,5” HVGA ekranını seyretmenin bir zevk olduğu gibi.​​​​

​​Her ay 250 MB interneti içinde Samsung Galaxy Ace’e 24 ay sözleşme ile ayda sadece 42TL’ye sahip olabilirsiniz. Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına seçtiğiniz telefon modeli ve aylık internet paketi ücreti de dahildir. Aşağıdaki tabloda yer alan fiyatlara %18 KDV ve %5ÖİV dahildir.

Turkcell Samsung Galaxy Ace Kontratlı;

24 Ay​12 Ay​
250 MB​42 TL​​70 TL
​1 GB52 TL​80 TL​
4 GB​61 TL​89 TL​

Ödenmemiş faturası bulunmayan, 12 aydan uzun süredir Turkcell Faturalı Hat’ta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250 TL ya da üstü olan tüm Bireysel Faturalı Turkcell’liler bu kampanyadan yararlanabilir. Hali hazırda kullandığınız bir internet paketiniz varsa bu kampanyadan yararlanmak için, var olan internet paketi aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekir. İptal işleminden sonra dilediğiniz İnternet Paketli TelefonTeklifi’nden yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ