Turkcell sarı kutu puanları geri iade ediliyor

  • 31 Aralık 2014
Turkcell sarı kutu puanları geri iade ediliyor

Turkcell ayrılan abonelerini geri toplamaya çalışıyor. Fahiş fiyatlar yüzünden numarasını taşıyan Turkcell abonelerine ayrılmadan önceki sarı kutu puanları geri iade edilecek. Turkcell halen durumu anlamamış diğer operatörler Turkcell fiyatlarının neredeyse %50 altına abonelerine paket ve tarife sunarken Turkcell halen puan diyor ilginç. Eski Turkcell kalitesi de kalmamış durumda, vodafone 3g 30Mbps hızında internet verirken aynı bölgede Turkcell 8-9 Mbps hızını geçemiyor.

Kampanya kapsamında Turkcell’den ayrılmadan önceki kesintisiz abonelik yaşı 5 ve üzeri olan ve 26 Aralık 2014 -26 Ocak 2015 tarihleri arasında bireysel kontratlı bir tarifeye katılarak Turkcell’e geri gelen müşterilerimiz arasından,  10 Şubat 2015 ‘e kadar  Sarı Kutu’ya  üye  olan müşterilerimizin  Sarı Kutu hesaplarına Turkcell’den ayrılmadan önce kazandıkları Sarı Puanlar geri yüklenecektir.

  • Turkcell’den ayrılmadan önce Sarı Kutu üyesi olan müşterilerimize ayrıldıkları tarihte Sarı Kutu hesaplarında bulunan puan bakiyesi kadar,
  • Turkcell’den ayrılmadan önce Sarı Kutu üyesi olmayan müşterilerimize ise Turkcell’den ayrılmadan önce Turkcell’de geçirdikleri kesintisiz gün *1 puan kadar Sarı Puan yüklenecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yakup eceyi seviyor dedi ki:

    nasıl ürünü iade edebilirim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.