Turkcell sınırsız ek internet paketi 5 TL

  • 28 Ağustos 2015
Turkcell sınırsız ek internet paketi 5 TL

Turkcell faturalı internet paketi sahibi aboneler aylık 5 TL ücretle kotaları dolduğunda 96kbps hızında sınırsız edge internet ek paketi alabiliyor. İnternet paketiniz bittiğinde haber sitelerinde gezmek, sosyal medyayı kullanmak için yeterli hızı sunan paket yerine turbo paketini alıp 63Mbps hızına ulaşabilirsiniz.

Esnek İnternet Paketleri Kampanyası

Esnek internet paketleri talebiniz ardından hemen başlar ve iptal edilmediği sürece devam eder.

Turbo özelliğinden faydalanmak aylık 5 TL, Sınırsızlık özelliğinden faydalanmak ise aylık 5 TL’dir. Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dâhildir.
Turbo özelliğinden bireysel faturalı hat sahibi ve internet paketi olan aboneler faydalanabilir. Mevcutta Turbo, hediye ya da haftalık/günlük internet paketi olan aboneler Turbo özelliğinden faydalanamazlar.
Sınırsızlık özelliğinden bireysel faturalı hat sahibi ve internet paketi olan aboneler faydalanabilir. Mevcutta hız kısıtlı, hediye ya da haftalık/günlük internet paketi olan aboneler Sınırsızlık özelliğinden faydalanamazlar.
Tarifesi kapsamında internet kullanım hakkı bulunan bireysel faturalı hat sahibi aboneler de esnek internet paketlerinden faydalanabilirler.
Turbo özelliğiyle; üst bağlantı hızı 63 Mbps kadar çıkabilen ve 1. Öncelikli bant genişliği sunan internet deneyiminden faydalanabilirsiniz.
Üst bağlantı hızı internete bağlanabileceğiniz en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu hızlardan faydalanabilmek için 3G abonesi olmanız gerekmektedir. 3G yazıp 2222’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz. 63 Mbps’lık paketleri “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcı Teknolojili) bir cihazınız Varsa almanızı öneririz.
Önceliklendirme özelliği, abonenin, şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download & upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden orta derecede ve 3. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi Koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir.
Sınırsızlık özelliğiyle; paketiniz bittiğinde paket aşım ücreti ödemezsiniz ve ek bir paket almadığınız sürece paketinizin bağlantı hızı 96Kbps’a düşer.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.