Turkcell Sony Xperia S cihaz kampanyası kontrat detayları ve fiyat

 • 12 Ocak 2012
Turkcell Sony Xperia S cihaz kampanyası kontrat detayları ve fiyat

Yeni Sony Xperia S şimdi Turkcell ile kazık fiyatlarla sizleri bekliyor desek doğru bir giriş yapmış oluruz kesinlikle.Piyasa fiyatı 1400 TL olması beklenen bir cihaz için 24 ay 76 TL ödemek kazıktan başka birşey olmasa gerek.

Yenilikçi tasarımın, görsel ihtişamla buluştuğu nokta Sony Ericsson Xperia Arc S, Turkcell Tarifenise ek olarak her ay 250 MB interneti ile  24 ay sözleşme ile ayda sadece 76TL’ye sahip olabilirsiniz.

Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına; seçtiğiniz telefon modeli ve aylık internet paketi ücreti de dahildir. Dilerseniz tabloda belirtilen taksitlere ayda, 10TL ödeyerek 1GB veya ayda 19 TL ek ücret ödeyerek 4 GB internet paketine de sahip olabilirsiniz.

​Aylık internet miktarı24 ay sözleşme ile​12 ay sözleşme ile​
​250 MB76 TL
135 TL
​1 GB
​86 TL145 TL
​4 GB​95 TL
154 TL

Ödenmemiş faturası bulunmayan, 12 aydan uzun süredir Turkcell Faturalı Hat’ta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250 TL ya da üstü olan tüm bireysel faturalı Turkcell’liler bu kampanyadan yararlanabilir. Bu koşulu sağlayamayan abonelerimiz, dilerlerse, kredi kartı aracılığıyla kampanyadan yararlanabilir.

Sony Ericsson Xperia Arc S’i, kampanya sözleşmesini imzaladıktan sonra Turkcell İletişim Merkezleri’nden teslim alabilirsiniz. Kontratlı tekliflerde seçtiğiniz internet paketinizi kampanyanızla beraber kullanmaya başlarsınız. Seçtiğiniz internet paket bedelini aşan kullanımlarınız tüm vergiler dahil 0,000049 TL/KB paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. bilebiletutsak dedi ki:

  xperia arc s ile xperia s i lütfen karıştırmayalım 1800 1900 tl ye xperia s i havada kaparım.

 2. erdogan666 dedi ki:

  Evet aynen Arc S ile Xperia S i karistirmamak lazim o fiyatlara Xperia S verselerdi dusunmem alirdim.

 3. ibrhmxperiaarcs Lt18i dedi ki:

  arc s Lt18i kullanıyorum iyi telefon ama sony xperia s daha iyi sony xperia ion ise cok iyi

 4. Dogukan dedi ki:

  Turkcell resmi web sitesinde bu telefona ait hiç bir bilgi, detay, fiyat vs. göremedim. yardımcı olurmusunuz? :)

BİR YORUM YAZ