Turkcell Sony Xperia V cihaz kampanyası kontrat detayları fiyatlar

  • 13 Ocak 2012
Turkcell Sony Xperia V cihaz kampanyası kontrat detayları fiyatlar

Turkcell cihaz kampanyaları devam ediyor.Sony Xperia Neo V turkcell avantajlı tarife ücretleri ile sizleri Turkcell bayilerinde bekliyor.
Turkcell Kampanya kapsamında Mevcut tarifenizle her ay 250 MB interneti içinde Sony Ericsson Xperia Neo V’ye 24 ay sözleşme ile ayda sadece 49TL fiyatla sizleri Xperia neo V sahibi yapıyor.

Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına; seçtiğiniz telefon modeli ve aylık internet paketi ücreti de dahildir. Dilerseniz tabloda belirtilen taksitlere ayda, 10TL ödeyerek 1GB veya ayda 19 TL ek ücret ödeyerek 4 GB internet paketine de sahip olabilirsiniz.

​Aylık İnternet Miktarı24 ay sözleşme ile​12 ay sözleşme ile​
​250 MB
49 TL85 TL
​1 GB
59 TL95 TL
​4 GB
68 TL​104 TL

Kampanyadan Ödenmemiş faturası bulunmayan, 12 aydan uzun süredir Turkcell Faturalı Hat’ta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250 TL ya da üstü olan tüm Bireysel Faturalı Turkcell’liler bu kampanyadan yararlanabilir. Hali hazırda kullandığınız bir internet paketiniz varsa bu kampanyadan yararlanmak için, var olan internet paketi aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekir. İptal işleminden sonra dilediğiniz İnternet Paketli TelefonTeklifi’nden yararlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ