Turkcell Superonline 25 Mbps fiber internet ile 3 ay ücretsiz aylık 30 TL

  • 14 Temmuz 2015
Turkcell Superonline 25 Mbps fiber internet ile 3 ay ücretsiz aylık 30 TL

Turkcell ve Superonline gücünü birleştirerek Türkiye’de fiber internet yaygınlaştırma çalışmasına başlamıştı. Ugun fiyata sizi fiber hızında internetle tanıştırmak isteyen Turkcell Superonline şimdi yaza özel kampanyasında 24 ay taahhüt veren abonelerine özel 3 ay ücretsiz internet sonrasında kalan aylarda aylık 30 TL fiyat fırsatı sunuyor. Kampanya ADSL ve Yalın ADLS paketlerinde geçerli olacaktır.  Kampanya kapsamında sunulan minimum hız 25Mbps olacaktır.

“3’lü Fırsat” kampanyası ise 25 Mbps limitsiz internet, Turkcell TV Plus Ev paketi ile birlikte ayda 59,90 TL’ den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Turkcell Superonline’ın ADSL’de ilk üç ay ücretsiz internet sunduğu “ADSL Yaz Fırsatı” kampanyası kapsamında 16 Mbps’ye kadar limitsiz ADSL aylık 54 TL’den ve “Yalın ADSL Yaz Fırsatı” kampanyası kapsamında 16 Mbps’ye kadar limitsiz Yalın ADSL 64 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Yalın ADSL kampanyasının yanı sıra ALO (numara taşıma/numara tahsis) Hizmetinden yararlananlar, 27 ay kullanım sözüne karşılık 27 ay boyunca geçerli aylık her yöne 100 dakika paketinden ücretsiz yararlanabiliyor. Mevcut ve yeni Turkcell Superonline müşterilerine yönelik her iki kampanya kapsamında bir ay boyunca ücretsiz Turkcell TV Plus Web Paketi de bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ