Turkcell superonline esnaf kampanyası sınırsız internet 9.99 TL

  • 26 Kasım 2015
Turkcell superonline esnaf kampanyası sınırsız internet 9.99 TL

Turkcell Superonline esnaflara özel kampanyasında yeni hat alan veya hattınız taşıyanlara özel 200 dakika konuşma hediye ederken 6 ay boyunca fiber interneti 9.99 TL fiyatla sunuyor. 6 ay sonra 59.99 TL’den ödeme yapmaya devam edeceksiniz.

Bu kampanyaya katılanlar ilk 6 ay boyunca sınırsız internet ve hediye dakikaları için sadece 9.99 lira ödüyor. Geri kalan 18 ayda ise 59.99 TL ödüyor. Bu kampanyaya katılan aboneler ayrıca sabit telefon ücreti de ödemiyor.  Kampanya kapsamında abonelere sadece sabit telefon ücreti giderlerinden aylık 38 TL tasarruf etme imkanı sağlanıyor.

Sınırsız Yalın ADSL internet ayda sadece 45 lira

Turkcell Superonline, Yalın ADSL kampanyasında ise sabit telefon numarasını Superonline’a  taşıyan ya da yeni sabit hat alanlara ayda 45 liraya 16 Mbps’ye kadar Limitsiz internet ve 200 dakika her yöne ses hediyesi sağlıyor.

Turkcell’e numarasını taşımak isteyen ya da Turkcell’den yeni hat almak isteyen esnafların diğer iletişim ihtiyaçları da unutulmadı. Bu kapsamda Turkcell numarasını taşıyan ya da yeni hat alan esnaflara üç ayrı paket seçeneği sunuyor. Esnaf, her yöne 500 dakika ve 2 GB interneti 29 TL’ye, her yöne 1000 dakika konuşma ve 2 GB interneti 39 TL’ye ya da her yöne 2000 dakika konuşma ve 4 GB interneti 59 TL’ye alabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.