Turkcell’den 250mb internet hediye

  • 07 Eylül 2012
Turkcell’den 250mb internet hediye

Turkcell’den hiç cepten internet kullanmamış aboneleri internete taşımak için 250 mb internet hediye kampanyası. Hediye internet kampanyasında siz de daha önce hiç cepten internet kullanımı yapmadıysanız veya herhangi bir cepten internet paketi almadıysanız kampanyamıza katılın, internetin keyfini sürmeye başlayın.

Hediye internetini almak için INTERNET HEDIYE yaz 2222’ye gönder

Kampanya Detayları

  • 30 Ağustos itibarıyla son 3 ayda toplam 3 MB altında cepten internet kullanımı yapmış ve kampanyaya katılım günü itibarıyla geriye dönük 3 ay içinde herhangi bir ücretli cepten internet paketine kayıt olmamış (ses paketleri ve cihaz kontratlı kapsamında verilenler dahil) tüm bireysel ve kurumsal abonelerimiz kampanyadan faydalanabilirler.
  • Kampanyaya katılan abonelerimize 30 gün geçerli, ücretsiz 250 MB internet paketi verilecektir. 30 gün içinde 250 MB internet kotasının bitmesi halinde erişim hızı 5kbps’ye inecek ve paket aşım ücreti yansıtılmayacaktır.
  • Bu kitle dışında kalan, cepten internetle daha önce tanışmış abonelerimiz ise 5 TL’ye 30 gün geçerli, paket aşımlı 250 MB cepten internet kampanyasından faydalanabileceklerdir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ