Turkcell’e gelene 2gb internet 400 dakika aylık 23 TL

  • 20 Temmuz 2015
Turkcell’e gelene 2gb internet 400 dakika aylık 23 TL

Türkiye’de en geniş kapsama alanı ve kaliteli hizmet hiç şüphesiz Turkcell’de. Turkcell yıllardır bu kalite farkını fiyatlarına yansıtıyordu. Numara taşıma rekabetinin artmasıyla birlikte Turkcell çok iyi bir fiyata olay 2gb paketi fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında numarasını Turkcell’e taşıyanlara 12 ay boyunca aylık 23 TL’ye 2gb internet, her yöne 400 dakika ve 1000 sms paket kullandırıyor. İnternetin önemli olduğu günümüzde konuşma süresi özellikle de sms artık birçok genç için önemsiz hale geldi. Whastup arama özelliği ile artık birçok kişiyi internet üzerinden arayıp mesajlaşabiliyorsunuz.

Gsm hattınızla ilgili sorun yaşıyorsanız Turkcell olay 2gb paketi tam size göre.

  • Olay 2GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
  • Kampanyaya başvuran müşterilerin hattına, KDV ve ÖİV dâhil ayda 23TL karşılığında yurt içi aylık her yöne 400 dakika + her yöne 1000SMS + 2GB yüklenecektir. Kampanya faydası, paket iptal edilmediği ve müşterinin hattında yeterli TL bulunduğu sürece, ayda 23 TL karşılığında, otuzar günlük periyotlarla 12 sefer otomatik olarak yenilenir.
  •  Paket kapsamındaki kullanımlar yurt içinde ve 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu konuşma için 60 sn, internet için 100 KB şeklindedir.
  • Paket aşımında aboneler konuşma ve mesajlaşma için kendi tarifeleri üzerinden, internet için 2 KR/100 KB şeklinde ücretlendirilir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. Paket faydaları kullanılmadıklarında bir sonraki döneme devretmez, 3. kişilere transfer edilemez.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dâhildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.