Turkcell’e hattını taşıyana 75 TL ve 8gb internet hediye

  • 04 Nisan 2016
Turkcell’e hattını taşıyana 75 TL ve 8gb internet hediye

Telefon hattını Turkcell faturalıya taşıyanlara özel kampanya kapsamında Turkcell.com.tr alışveriş sitesinde geçerli 75 TL değerinde hediye çeki ve aylık 2gb olmak üzere 4 ay 8gb internet hediye ediliyor. Kampanyadan yararlanmak için turkcell.com.tr üzerinden talebinizi ilettikten sonra adrese teslim sürecini başlatabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya kapsamında, turkcell.com.tr üzerinden talebini yaparak numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan aboneler, 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye internet kazanacaklardır. 2 GB hediyenin kazanılabilmesi için, numara taşıma talebinin turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılmış olması gerekmektedir.
  • Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.
  • 2 GB hediyesi yurtiçinde geçerlidir, 3.şahıslara transfer edilemez, bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.
  • 2 GB internet hediyesini bitiren aboneler, varsa başka kampanya veya paketleri üzerinden, yoksa tarifesinden ücretlendirilir.
  • Kampanyaya dahil olan internet faydası için üst hız limiti 7,2 mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 23 Kasım’dan önce turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma taleplerinde 6 ay 1GB hediyesi geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ