Burger King Çekiliş kampanyası

 • 21 Nisan 2011
Burger King Çekiliş kampanyası

Burger King’lerde çekiliş kampanyası başladı.Şimdi Burger King’den satın alacağınız  5 TL ve üzeri her menüye hem çekilişle 10 Volkswagen Polo ve 100 iPad kazanma şansı, hem de Vodafone’lulara anında milyonlarca hediye!

Burger King’den satın alınan 5 TL ve üzeri her menüye verilen kazı kazan kartı üzerindeki çekiliş şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile Vodafone 5464’e SMS ile gönderenler veya www.monopolyburgerkinde.com adresine girenler 10 Volkswagen Polo ve 100 iPad kazanma şansı ediniyor.

Kazı kazan kartındaki anında kazan şifresini 5464’e gönderen Vodafone aboneleri, hem Vodafone hem Burger King’den anında milyonlarca hediye kazanıyor.

Kampanya Esasları:
Kampanya dönemi boyunca Türkiye’deki Burger King’lerden tek seferde 5 TL ve katları tutarında menülerden satın alan müşterilere, her 5TL’ye bir adet olmak üzere, üstü kapalı kazı kazan kartı verilecektir. Bu kazı kazan kartı üzerinde iki (2) adet şifre bulunacaktır. Müşteriler kazı kazan kartının üzerindeki Çekiliş şifresi ile, Burger King Çekilişine katılabilecekler; Anında Kazan şifresi ile Vodafone Anında Kazan Kurgusu’na katılabileceklerdir.

Burger King Çekilişi Milli Piyango İdaresi’nin izni ile TAB Gida tarafından düzenlenmektedir. Burger King müşterileri, Burger King Çekilişine, www.monopolyburgerkingde.com internet sitesindeki forma bilgilerini ücretsiz bir şekilde giriş yaparak, siteye üye olmadan veya Vodafone aboneleri 5464 Nolu kısa numaraya SMS göndererek katılabileceklerdir.

Vodafone Anında Kazan Kurgusu Milli Piyango İdaresi kapsam dışı olarak, Vodafone ve Burger King tarafından ortak düzenlenmektedir. Vodafone aboneleri veya numarasını Vodafone’a taşıyarak Cep Özgür veya Genç Avantaj tarifelerini seçen aboneler, kazı kazan kartındaki Anında Kazan şifrresini 5646’e gönderek Anında Kazan hediyelerini kazanacaklardır.

Burger King Çekilişi ile ilgili detaylar:

 • TAB GIDA Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından MPİ’ni 05.04.2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-838-3169 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından 20.04. 2011 -31.07. 2011 (SAAT:00:01-23:59) tarihleri arasında Havalimanı ,Mobil ,Kapıkule Restoranları ve Paket Servis hizmeti hariç Türkiye’deki Burger King’lerde düzenlenmiştir. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez. Kampanyaya katılım Vodafone aboneleri için katılım hatalı olsa dahi 1 kısa mesaj; KDV(%18) ve ÖİV (%25) dahil 0,4 TL olarak ücretlendirilecektir. Vodafone kısa mesaj birim fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.
 • 20. 04. 2011 -31.07. 2011 tarihleri arasında, Havalimanı Restoranları, mobil restoranlar, Kapıkule Restoranı ve Paket Servis hizmeti hariç Türkiye’deki Burger King’lerden tek seferde 5 TL ve katları tutarında menü satın alan müşterilere, her bir 5TLlik satın alımı için kazı kazan kart verilecektir. Verilecek olan kazı kazan kartında bulunan şifreyi; www.monopolyburgerkingde.com adresinden, siteye üye olmaya gerek kalmadan, ücretsiz olarak veya, Vodafone aboneleri 5464 SMS numarasına göndererek katılabilecektir.
 • Çekiliş kapsamında, 10 adet Volkswagen Polo Araç ve 100 adet Apple iPad ikramiye olarak verilecektir. Bir kişi aynı şifre ile kampanyaya 1 kez katılabilir. Her bir şifre için 1 (bir) katılım hakkı verilecektir.
 • SMS ve Web Sitesi üzerinden tüm katılımlar birleştirilerek yapılan katılımlarda, gönderilen ilk şifre ve katılım kabul edilecek olup aynı şifre üzerinden mükerrer katılımlar ayıklanacaktır.
 • Kampanyaya kısa mesaj yoluyla sadece Vodafone aboneleri, 5464 kısa numarasından katılım yapılabilir. Kısa mesaj (SMS) göndermek sureti ile yapılan katılımlar 1 SMS (kısa mesaj) bedeli, KDV (%18) ve ÖİV (%25) dâhil 0,4 TL olarak ücretlendirilecektir.
 • Çekiliş 05 Ağustos 2011 tarihinde gerçekleşecektir. Talihliler ve yedek talihliler 09 Ağustos 2011 tarihli Güneş Gazetesi’nde açıklanacaktır. Asil son başvuru tarihi 24 Ağustos 2011, yedek son başvuru tarihi 08 Eylül 2011’dir. KDV ve ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Hediye son teslim tarihi 19 Eylül 2011’dir.
 • Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Bir kişiye birden fazla hediye verilemez.

Vodafone Anında Kazan Kurgusu ile ilgili detaylar :

 • Kampanyadan, 20 Nisan 2011 – 31 Temmuz 2011 tarihleri arasında, Türkiye snırları içerisinde, sadece Vodafone aboneleri ve Şans kartını bularak numarasını Vodafone’a taşıyıp Cep Özgür veya Genç Avantaj tarifelerini seçen aboneler yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için Burger King’den tek seferde her 5 TL ve katları tutarında menü satın alımı karşılığında, MPİden alınan izin çerçevesinde, rastgele verilecek şifreli kazı kazan kartının üzerindekiAnında Kazan şifresinin 5464 kısa numarasına kısa mesaj (SMS) olarak gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında hediyeler, Monopoly Kutu Oyunu’nda bulunan kartların reklerine göre verilecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan hiçbir hediye bir başka aboneye, veya bir başka firmaya devredilemez.
 • Kısa mesaj (SMS) göndermek sureti ile yapılan katılımlar 1 SMS (kısa mesaj) bedeli, KDV (%18) ve ÖİV (%25) dâhil 0,4 TL olarak ücretlendirilecektir.
 • Kampanya’ya katılımlarda bir şifre sadece bir kez kullanılabilir. İlk kullanım sonrasında şifreler geçerliliğini yitirir. Mükerrer şifre gönderimlerinde ilk şifreye ait mesaj esas alınacaktır.
 • Katılım SMS’i gönderimleri Kampanya’nın son gün bitimi, saat 23:59:59’a kadar geçerli olacaktır. Bu tarih ve saaten sonra gönderilen SMS’ler değerlendirilmeyecektir. Bu tarih sonrasında abonelerin hediye kullanım hakları devam ediyorsa, aboneler bu hediyeleri kullanmaya devam edecektir.
 • Kampanya kapsamında mobil hediyeler VODAFONE veya VODAFONE çözüm ortaklarının sunmuş olduğu katma değerli servis satın alımınında kullanılamaz.
 • Kazanılan hediyeler devredilemez, başka bir hediyeye çevrilemez, nakit karşılığı talep edilemez.
 • Hediyelerin yüklenebilmesi ve kullanılabilmesi için, ilgili gün boyunca Kampanya katılımcısı VODAFONE abonelerinin hatlarının aktif olması gereklidir.
 • Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı ve ön ödemeli hatların numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, iptali, devri ve ihyasında yüklemesi yapılan tüm hediyeler geçerliliğini yitirecektir. Çeşitli nedenlerle hatları iptal edilen, görüşmeye kapatılan, aktivasyonları iptal edilen ya da reddedilen vb aboneler Kampanya’ya katılamaz.

 • Kampanya katılımcısı VODAFONE abonelerinin, Kampanya kapsamında kendilerine sunulan hediye ve diğer haklarını 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için VODAFONE abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Katılım için herhangi bir tarife kısıtı yoktur. Hediyeler, tarifelerden bağımsız olarak kullanılabilir.
 • Kampanya detayları naayrıca www.vodafone.com.tr, www.burgerking.com.tr veya www.monopolyburgerkingde.com, adreslerinden ulaşılabilir. Ayrıca 444 0542 numarasından VODAFONE Müşteri Hizmetleri’ni veya BURGER KING için 444 5464 (KING), numaralarından TAB GIDA Müşteri Hizmetleri aranabilir.
 • Kampanya katılımcılarının Kampanya kapsamında verecekleri bilgiler, Kampanya’nın gerçekleştirilmesi ve Kampanya kapsamındaki hediyelerin dağıtımı ve Kampanya katılımcılarına ulaştırılması amacıyla sınırlı olmak üzere, arayüz dahil ilgili teknik destek, ürünleri tedarik eden üçüncü parti firmalar, ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişilerle Vodafone ve Burger King tarafından paylaşılacaktır. Katılımcılar bu bilgi paylaşımını şimdiden kabul etmiş sayılır.
 • Kampanya katılımcıları, Kampanyalara katılmakla, Vodafone ve Burger King tarafından kendileri ile mevcut Kampanyalar ve/veya farklı Kampanyalar için iletişime geçilmesini peşinen kabul etmiş sayılır.
 • ÖTV ve KDV hariç diğer tüm yasal yükümlülükler Kampanya katılımcılarına aittir.
 • Kazanan olarak “hat sahibi” değil; kısa mesaj ile gelen bilgiler esas alınacaktır.
 • Kampanya’ya katılan tüm katılımcılar, bu Kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Taraflar, Kampanya şartlarını, süresini ve Kampanya kapsamında temin edilecek hediyeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Hediye ve Kampanya Detayı

 • Vodafone’lularla günlük 10TL/25 dakikalık konuşma süresi hediyesi (Mavi Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, ön ödemeli aboneler için 10TLlik,
  faturalı aboneler için 25 dakika, Vodafone yönünde, 24 saat boyunca geçerli konuşma süresi yüklenecektir.
  Aboneler, hediyeyi kendi tarifeleri üzerinden kullanacaktır. Hediyenin 24 saat içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir.
  Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • Vodafone’lularla günlük 25TL/100 dakikalık konuşma süresi hediyesi (Yeşil Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, ön ödemeli aboneler için 25TLlik,
  faturalı aboneler için 100 dakika, Vodafone yönünde, 24 saat boyunca geçerli konuşma süresi yüklenecektir.
  Aboneler, hediyeyi kendi tarifeleri üzerinden kullanacaktır. Hediyenin 24 saat içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir.
  Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • Vodafone’lularla günlük 50TL/200 dakikalık konuşma süresi hediyesi (Turuncu Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, ön ödemeli aboneler için 50TLlik,
  faturalı aboneler için 200 dakika, Vodafone yönünde, 24 saat boyunca geçerli konuşma süresi yüklenecektir.
  Aboneler, hediyeyi kendi tarifeleri üzerinden kullanacaktır. Hediyenin 24 saat içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir. Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • BK_Vodafone_Monopoly_ MONOPOLY & TRADE-FAQ.docxVodafone’lularla günlük 25 SMS hediyesi (Pembe Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, ön ödemeli ve faturalı abonelere, Vodafone yönünde, 24 saat boyunca geçerli 25 adet SMS hediyesi yüklenecektir.
  Hediyenin 24 saat içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir.
  Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • Vodafone’lularla günlük 50 SMS hediyesi (Sarı Tapu Kart ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, ön ödemeli ve faturalı abonelere, Vodafone yönünde, 24 saat boyunca geçerli 50 adet SMS hediyesi yüklenecektir.
  Hediyenin 24 saat içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir.
  Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • Vodafone’lularla günlük 75 SMS hediyesi (Mavi Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, ön ödemeli ve faturalı abonelere, Vodafone yönünde, 24 saat boyunca geçerli 75 adet SMS hediyesi yüklenecektir.
  Hediyenin 24 saat içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir.
  Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • Vodafone’lularla haftalık 100 SMS hediyesi (Kırmızı Tapu Kartı ile)
  Kazı üzerindeki şifreyi, 5464’e gönderen ön ödemeli abonelere, gönderimi takiben, eğer son 7 gün içerisinde 10TLlik yükleme yapmışlar ise, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, Vodafone yönünde 7gün boyunca geçerli 100 adet SMS hediyesi yüklenecektir.
  Hediyenin 7 gün içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir. Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • Vodafone’lularla haftalık 250 SMS hediyesi (Kırmızı Tapu Kartı ile)
  Kazı üzerindeki şifreyi, 5464’e gönderen ön ödemeli abonelere, gönderimi takiben, eğer son 7 gün içerisinde 20TLlik yükleme yapmışlar ise, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, Vodafone yönünde 7gün boyunca geçerli 100 adet SMS hediyesi yüklenecektir. Hediyenin 7 gün içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir. Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • Vodafone’lularla haftalık 500 SMS hediyesi (Kırmızı Tapu Kartı ile)
  Kazı üzerindeki şifreyi, 5464’e gönderen ön ödemeli abonelere, gönderimi takiben, eğer son 7 gün içerisinde 30TLlik yükleme yapmışlar ise, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, Vodafone yönünde 7gün boyunca geçerli 100 adet SMS hediyesi yüklenecektir. Hediyenin 7 gün içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir.
  Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • Vodafone’lularla haftalık 1000 SMS hediyesi (Kırmızı Tapu Kartı ile)
  Kırmızı renkli 3 kazı kartın üzerindeki şifreyi, ayrı SMSler ile, 5464’e gönderen abonelere, gönderimi takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, ön ödemeli ve faturalı abonelere, Vodafone yönünde, 7gün boyunca geçerli 1000 adet SMS hediyesi yüklenecektir.
  Hediyenin 7 gün içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir.
  Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • Günlük 50MB Cepnet Hediyesi (Yeşil Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, ön ödemeli ve faturalı aboneler için, 24 saat boyunca geçerli 50MB’lik GPRS Data yüklenecektir.
  Aboneler, hediyeyi kendi tarifeleri üzerinden kullanacaktır. Hediyenin 24 saat içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir.
  Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • Günlük 100MB Cepnet Hediyesi (Mavi Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, ön ödemeli ve faturalı aboneler için, 24 saat boyunca geçerli 100MB’lik GPRS Data yüklenecektir.
  Aboneler, hediyeyi kendi tarifeleri üzerinden kullanacaktır. Hediyenin 24 saat içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir.
  Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • Günlük 200MB Cepnet Hediyesi (Pembe Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, ön ödemeli ve faturalı aboneler için, 24 saat boyunca geçerli 200MB’lik GPRS Data yüklenecektir.
  Aboneler, hediyeyi kendi tarifeleri üzerinden kullanacaktır. Hediyenin 24 saat içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir.
  Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.
 • Günlük 500MB Cepnet Hediyesi (Pembe Tapu Kartı ile)
  Pembe renkli 3 Kazı kartın üzerindeki şifreyi, ayrı SMSler ile, 5464’e gönderen abonelere, gönderimi takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, ön ödemeli ve faturalı aboneler için, 24 saat boyunca geçerli 500MB’lik GPRS Data yüklenecektir.
  Aboneler, hediyeyi kendi tarifeleri üzerinden kullanacaktır. Hediyenin 24 saat içinde tüketilmemesi durumunda, hediye kullanım hakkı sona erecektir.
 • Hediye Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alımında kullanılamaz.

 • Monopoly Kutu Oyunu (Lacivert Tapu Kartı ile)
  Lacivert renkli 2 kazı kartın üzerindeki şifreyi, ayrı SMSler ile, 5464’e gönderen abonelere, gönderimi takiben, en geç 48 saat içinde, ön ödemeli ve faturalı abonenin hesabına, Monopoly Kutu Oyunu hediyesi kazandığına dair SMS iletilecektir. Abone Monopoly Kutu Oyunu hediyesini, kampanyanın bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ından alabilecektir.
 • King Chicken Menü (Turuncu Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, kazandığı King Chicken menüyü alabilmesi için şifre gönderilecektir.
  Aboneler, SMS ile iletilen şifreyi,kampanya bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında, satış yetkilisine vererek, hediyesini alabilecektir.
 • Chicken Royale Menü (Yeşil Tapu Kartı ile)
  Yeşil renkli 3 kazı kartın üzerindeki şifreyi, ayrı SMSler ile, 5464’e gönderen abonelere, gönderimi takiben, en geç 48 saat içinde, ön ödemeli ve faturalı abonenin hesabına, Chicken Royale Menü hediyesini alabilmesi için SMS ile şifre gönderilecektir. Abone hediyesini, kampanyanın bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında staış yetkilisine kendisine SMS ile gelen şifreyi ileterek alabilecektir.
 • Double King Chicken Menü (Mavi Tapu Kartı ile)
  Mavi renkli 3 kazı kartın üzerindeki şifreyi, ayrı SMSler ile, 5464’e gönderen abonelere, gönderimi takiben, en geç 48 saat içinde, ön ödemeli ve faturalı abonenin hesabına, hediyesini alabilmesi için SMS ile şifre gönderilecektir. Abone hediyesini, kampanyanın bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında staış yetkilisine kendisine SMS ile gelen şifreyi ileterek alabilecektir.
 • Küçük Boy Limonata (Lacivert Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, kazandığı Küçük Boy Limonata hediyesini alabilmesi için şifre gönderilecektir. Aboneler, SMS ile iletilen şifreyi,kampanya bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında, satış yetkilisine vererek, hediyesini alabilecektir.
 • Elmalı Sufle (Lacivert Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, kazandığı Elmalı Sufle hediyesini alabilmesi için şifre gönderilecektir. Aboneler, SMS ile iletilen şifreyi,kampanya bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında, satış yetkilisine vererek, hediyesini alabilecektir.
 • Küçük Boy Ice Tea (Sular İdaresi Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, kazandığı Küçük Boy Ice Tea hediyesini alabilmesi için şifre gönderilecektir. Aboneler, SMS ile iletilen şifreyi,kampanya bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında, satış yetkilisine vererek, hediyesini alabilecektir.
 • Tavuk Burger (Elektik İdaresi Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, kazandığı Tavuk Burger hediyesini alabilmesi için şifre gönderilecektir. Aboneler, SMS ile iletilen şifreyi,kampanya bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında, satış yetkilisine vererek, hediyesini alabilecektir.
 • Küçük Boy Ruffles (Kadıköy Vapur İskelesi Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, kazandığı Küçük Boy Ruffles hediyesini alabilmesi için şifre gönderilecektir. Aboneler, SMS ile iletilen şifreyi,kampanya bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında, satış yetkilisine vererek, hediyesini alabilecektir.
 • Küçük Boy Pepsi (Kabataş Vapur İskelesi Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, kazandığı Küçük Boy Pepsi hediyesini alabilmesi için şifre gönderilecektir. Aboneler, SMS ile iletilen şifreyi,kampanya bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında, satış yetkilisine vererek, hediyesini alabilecektir.
 • 4’lü Onion Rings (Haydarpaşa Tren Garı Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, kazandığı 4’lü Onion Rings hediyesini alabilmesi için şifre gönderilecektir. Aboneler, SMS ile iletilen şifreyi,kampanya bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında, satış yetkilisine vererek, hediyesini alabilecektir.
 • Küçük Boy Patates (Sirkeci Tren Garı Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, kazandığı Küçük Boy Patates hediyesini alabilmesi için şifre gönderilecektir. Aboneler, SMS ile iletilen şifreyi,kampanya bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında, satış yetkilisine vererek, hediyesini alabilecektir.
 • Küçük Boy Nescafe ve Nestle Crunch Gofret (Kahverengi Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, kazandığı Küçük Boy Nescafe ve Nestle Crunch Gofret hediyesini alabilmesi için şifre gönderilecektir. Aboneler, SMS ile iletilen şifreyi,kampanya bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında, satış yetkilisine vererek, hediyesini alabilecektir.
 • Hamburger (Kahverengi Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin hesabına, kazandığı Hamburger hediyesini alabilmesi için şifre gönderilecektir. Aboneler, SMS ile iletilen şifreyi,kampanya bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında, satış yetkilisine vererek, hediyesini alabilecektir.
 • Whopper Jr Menü (Kahverengi Tapu Kartı ile)
  Kahverengi renkli 2 kazı kartın üzerindeki şifreyi, ayrı SMSler ile, 5464’e gönderen abonelere, gönderimi takiben, en geç 48 saat içinde, ön ödemeli ve faturalı abonenin hesabına, hediyesini alabilmesi için SMS ile şifre gönderilecektir. Abone hediyesini, kampanyanın bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında staış yetkilisine kendisine SMS ile gelen şifreyi ileterek alabilecektir.
 • Mobil Oyun (Pembe Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, aboneye ücretsiz mobil oyunu indirebileceği sitenin linki wap push ile iletilecektir.
  Abone mobil oyun içeriği için ücret ödemeyecektir. Abone mobil oyun indirirken kendi Data tarifesinden ücretlendirilecektir.
 • 1 Aylık Bilgi ve SMS Servisi Aboneliği (Turuncu Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde, abonenin kazandığı 1 aylık Bilgi ve SMS Servisi Aboneliğinin başlatılacağına dair SMS ile bilgilendirme yapılacak ve Abonelik ücretsiz olarak başlatılacaktır.
 • 1 Aylık www.724sinema.com Aboneliği (Sarı Tapu Kartı ile)
  Kazı kartın üzerindeki şifrenin 5464’e gönderimini takiben, en geç 48 saat içinde,www.724sinema.com adresi üzerinden 1 aylık ücretsiz aboneliğini başlatabileceği şifre, aboneye SMS ile iletilecektir.
 • 1 adet Whopper Jr Menü (Şans Kartı ile)
  Kazı üzerindeki şifreyi, 5464’e gönderen ön ödemeli abonelere, gönderimi takiben, eğer son 7 gün içerisinde 10TLlik yükleme yapmışlar ise, en geç 48 saat içinde, bir (1) adet Whopper JR menü alabilmesi için SMS ile şifre gönderilecektir. Abone hediyesini, kampanyanın bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında staış yetkilisine kendisine SMS ile gelen şifreyi ileterek alabilecektir.
 • 1 adet Whopper Jr ve 1 adet Chicken Royale Menü (Şans Kartı ile)
  Kazı üzerindeki şifreyi, 5464’e gönderen ön ödemeli abonelere, gönderimi takiben, eğer son 7 gün içerisinde 20TLlik yükleme yapmışlar ise, en geç 48 saat içinde, bir (1) adet Whopper JR ve bir (1) adet Chicken Royale menü olmak üzere 2 adet menü alabilmesi için SMS ile şifre gönderilecektir. Abone hediyesini, kampanyanın bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında staış yetkilisine kendisine SMS ile gelen şifreyi ileterek alabilecektir.
 • 1 adet Tavukburger Menü ve 1 adet Steakhouse Menü ve 1 adet Whopper Jr. Menü (Şans Kartı ile)
  Kazı kartı ile birlikte, Vodafone Cep Merkezleri’ne gelerek, Vodafone’a numarasını taşımak için başvuruda bulunan ve Cep Özgür veya Genç Avantaj tarifelerinden birini seçen abonelere, numaralarının Vodafone’a taşınmasını takiben en geç 48 saat içinde, bir (1) adet Tavukburger Menü, bir (1) adet SteakhouseMenü ve bir (1) adet Whopper Jr. Menü olmak üzere 3 adet menü alabilmeleri için, SMS ile şifre gönderilecektir. Abone hediyesini, kampanyanın bitiş tarihine kadar, herhangi bir Burger King restorant’ında staış yetkilisine kendisine SMS ile gelen şifreyi ileterek alabilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. AYNUR CEYLAN dedi ki:

  P9GN45T5 RAFETPAŞA MAH.5173SOK.NO33 KAT3 BORNOVA İZMİR

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.