Danone Vodafone hediye dakika kampanyası

 • 24 Eylül 2011
Danone Vodafone hediye dakika kampanyası

Danone yoğurt ile hem sağlıklı beslenin hemde bedava konuşun.Vodafone aboneleri 30 Kasım 2011 tarihina kadar Danone Doğal Yoğurt kategorisinde bulunan ürünlerin, üzerindeki kazı kartta bulunan şifreyi 1006 kısa mesaj numarasına gönderen abonelerimiz 1TL değerinde ürüne günlük 1 saat, 2TL değerinde ürüne günlük 2 saat, 3TL değerinde ürüne günlük 3 saat, 4TL değerinde ürüne günlük 4 saat, 5TL değrinde ürüne günlük 5 saat, 6TL değerinde ürüne günlük 6 saat Vodafone yönünde ücretsiz konuşma süresi kazanıyorlar.

Kampanyaya katılmak için, Danone’nin Doğal Yoğurt kategorisinde bulunan etiketli, 250gr, 550gr, 850gr, 1200gr, 1550gr, 1850gr Yeni Danone Doğal Yoğurt ve 200gr, 650gr Yeni Danone Doğal Light Yoğurt ürünleri dahildir.

Ürün değerlerine göre ayrıştırılmış şifrelere göre,

1TL değerinde ürüne günlük 1 saat,
2TL değerinde ürüne günlük 2 saat,
3TL değerinde ürüne günlük 3 saat,
4TL değerinde ürüne günlük 4 saat,
5TL değerinde ürüne günlük 5 saat,
6TL değerinde ürüne günlük 6 saat

Vodafone yönünde ücretsiz konuşma süresi hediye edilecektir.

Kampanyaya katılım için paket üzerindeki etikette bulunan kazı kazanlı şifrenin 1006 kısa mesaj numarasına gönderilmesi gerekir.

Kmpanya Detayı:

 • Kampanya 22 Ağustos 2011 ile 22 Ekim 2011 23:59:59 tarihleri T.C. sınırları içerisinde VODAFONE ve DANONE DOĞAL YOĞURT tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir.
 • Kampanyaya yalnızca Vodafone aboneleri (ön ödemeli veya faturalı, kurumsal veya bireysel tüm Vodafone kullanıcıları) katılabilir.
 • Kampanya piyasadaki kampanya etiketli ve 4*110gr Danone Dogal Yogurt ve Danone Doğal Meyveli yoğurtlar haric tüm Danone Doğal Yoğurt kategorisindeki ürünlerde geçerlidir.
 • Katılım sadece SMS yolu ile olmaktadır. Kampanyaya katılmak için tüketicilerin ürünlerden çıkan şifreyi 1006 kısa mesaj numarasına göndermeleri gerekmektedir.Katılım SMS fiyatı 0,80 TL’dir (KDV, ÖİV dahil) Vodafone SMS fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Vodafone kampanyalarından/tarifelerinden kazanılmış hediye SMS şifre gönderimi için kullanılamaz. Bir şifre sadece bir kez kullanılabilir. 2. kez kullanilan şifre icin sifreyi 2.kez gonderen katılımcıya, Kullanılmış şifre uyarısı verilir.Mükerrer şifre gönderimlerinde ilk şifreye ait mesaj esas alınacaktır.Kampanyanın sona erdiği tarih ve saatten sonra gönderilen SMS’ler değerlendirilmeyecektir.
 • Katılımcılara, şifre gönderimi sonrasında Vodafone tarafından, hediye konuşma süresinin aktive edildiğine dair teyid SMS’i iletilecektir. Teyit SMS’inin iletilmesi 48 saate kadar uzayabilir. Teyid SMS’i gönderimi sonrasında, hediye24 saat boyunca geçerli olacaktır, bu sürenin sonunda geçerliliğini yitirecektir. Hediyeler, tarifelerden bağımsız olarak kullanılabilir. Hediye konuşma süresi, yurtiçinde kullanılmak kaydıyla yurtiçindeki şebeke içi (Vodafone’lular arası) numaraları aramak için kullanılabilir; devredilemez, başka bir hediyeye çevrilemez, nakit karşılığı talep edilemez; Voodafone veya Vodafone Çözüm Ortaklarının sunmuş oldukları katma değerli servislerin satın almasında kullanılamaz, 3.şahıslara satılamaz, FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde kullanılamaz. Sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için VODAFONE abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.Hediyelerin yüklenebilmesi ve kullanabilmesi için, teyid SMS’i sonrasındaki 24 saat boyunca katılımcıların hatlarının aktif olması gereklidir. Ayrıca hediye yüklemesi yapılan hatlar, hediyenin kullanılabilecegi 24 saat icerisinde numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, iptali, devri ve ihyasında yüklemesi yapılan tüm hediyeler geçerliliğini yitirecektir.
 • Kampanya detaylarına ulasmak için, www.vodafone.com.tr veya www.danone.com.tr adresine başvurabilir. Ayrıca 0800 211 2015 numarasından Ücretsiz Danone Mutlu Tüketici Hattı ve/veya 444 0542 numarasından Vodafone Müşteri Hizmetleri aranabilir.
 • Kampanya katılımcılarının Kampanya kapsamında verecekleri bilgiler, Kampanya’nın gerçekleştirilmesi ve Kampanya kapsamındaki hediyelerin yüklenmesi amacıyla sınırlı olmak üzere, arayüz dahil ilgili teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişilerle Vodafone tarafından paylaşılacaktır.
 • Kampanya’ya katılan tüm hatların Kampanya dönemi sonuna kadar aktif olması gerekmektedir. Çeşitli nedenlerle hatları iptal edilen, görüşmeye kapatılan, aktivasyonları iptal edilen ya da reddedilen vb aboneler Kampanya’dan yararlanamaz.
 • Kazanan olarak hat sahibi değil; kısa mesajı gönderen numara esas alınacaktır.Kampanya’ya katılan tüm katılımcılar, bu Kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Taraflar, Kampanya koşullarını eğiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  nssıl gonderebilirsiniz acaba

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.