Gittigidiyor okul ürünlerinde vodafone abonelerine %30 indirim

  • 08 Ekim 2015
Gittigidiyor okul ürünlerinde vodafone abonelerine %30 indirim

Gittigidiyor ve Vodafone’dan okul alışverişleri bitmek üzereyken zamansız bir kampanya haberi geldi. Vodafone freezone aboneleri gittigidiyor üzerinde satılan okul ürünlerinde %30 indirim fırsatından yararlanıyor.

Kampanyada okul giyim ürünlerinden kırtasiyeye kadar birçok ürün mevcut. Toplu alışveriş yapıldığında güzel bir indirimden yararlanabilirsiniz.

Vodafone abonesiyseniz veya yakınınızda abone varsa telefonundan OKUL yazıp 6666 mesaj göndererek ya da avantaj cepte uygulamasını yükleyerek indirim kodunu alabilir.

Gelen kodu http://www.gittigidiyor.com/BanaOzel/indirimlerim.php sayfasını açarak altta bulunan indirim kuponu ekle bölümüne girin. İndirim hesabınıza tanımlanacak ve ödeme ekranında sağ altta kullanabileceksiniz.

Kampanyada geçerli ürünler : http://www.gittigidiyor.com/ozel-alisveris-kulubu/tum-kampanyalar/vodafone-freezone-okula-donuyoruz?sort=asc

Kampanya 23 Kasım 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Vodafone FreeZonelular kampanyadan faydalanmak için OKUL yazıp 6666’ya SMS göndermeli ya da Avantaj Cepte uygulaması üzerinden kampanya şifresi almaları gerekmektedir. Şifrelerini alan Vodafone FreeZone aboneleri, Şifrelerini alan Vodafone Esnaf aboneleri Bana Ozel/indirimlerim sayfasından kampanya şifrelerini GittiGidiyor üyeliklerine tanımlayarak indirimden yararlanabilirler. (6666’ya gönderilen SMS’ler 0,40 TL olarak ücretlendirilmektedir.)

Kampanya kodu girildikten sonra sepet sayfasında indirim kuponunun seçilmesi gerekmektedir.

8 Ekim – 23 Kasım tarihleri arasında indirim kuponu kullanılarak yapılan alışveriş daha sonra herhangi bir zamanda iptal edilirse, kullanıcı indirim hakkını kaybedecek ve indirim kuponu tekrar tanımlanmayacaktır.

Bu kampanya GittiGidiyor.com’daki diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Bu kampanya sadece GittGidiyor.com’da bankalarla yapılan kredi kartı puan kampanyaları ile birleştirilebilir.

Kampanyadan faydalanabilmek için abonenin GittiGidiyor.com üyesi olması gerekmektedir. GittiGidiyor.com’da Kurumsal olarak tanımlanmış üyeler kampanyadan faydalanamaz. Kampanya kontenjan ile sınırlıdır. Kampanya süresi boyunca, indirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Vodafone FreeZonelular kampanya süresince 1 kez şifre alarak faydalanabilir. Kampanya dahilinde kullanıcılar bir şifre ile sepet tutarı en fazla 200 TL olacak şekilde birden fazla kampanya ürünlerinden alabilir. İndirime konu olan ürünler ile ilgili tüm sorumluluk sadece satıcıya ait olacaktır.

Kampanya ürün stokları ile sınırlandırılmıştır.

Kampanyadan yalnızca aktif Vodafone FreeZonelular yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı GittiGidiyor.com’da ve Vodafone’da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Not: 1 adet indirim kodu facebook sayfamızda bu kampanyanın duyurusu altında paylaşılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.