HTC Sensation Vodafone cihaz kampanyası ayrıntıları kontrat ödemeleri

 • 21 Temmuz 2011
HTC Sensation Vodafone cihaz kampanyası ayrıntıları kontrat ödemeleri

Vodafone cihaz kampanyaları devam ediyor.HTC ailesinin en yeni üyesi HTC Sensation ilk kez ve sadece Vodafone’da sizleri bekliyor.En hızlı ve en gelişmiş HTC ile beklentilerinizin ötesinde bir telefon keyfi HTC Sensation, Cepnet paketine 24 ay abone olan herkese, internetiyle birlikte ayda sadece 69 TL

HTC Sensation ile beklentilerinizin ötesinde bir telefon keyfi yaşayacaksınız.

Yüksek Performans:

HTC Sensation, akıllı telefonlar için gelistirilmis son sürüm Android 2.3 Gingerbread isletim sistemi ve 1.2 GHz çift çekirdekli islemcisi ile yüksek performans keyfi sunuyor. HTC Sensation ile cep telefonu uygulamalarına hızlıca erisebilir ve geçisler arasında beklemezsiniz.

Genis Ekran:

HTC ailesinin en genis ekranı olan 4.3 inçlik dokunmatik Süper LCD ekranı ve 540×960’lık qHD çözünürlügünün sagladıgı genis kullanım alanı ile web sayfalarında rahatlıkla gezebilecek, video izleyebilecek, keyifle oyun oynayabilecek ve ekran yazılarını çok daha rahat okuyabileceksiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz:

HTC’nin özel olarak gelistirdigi kullanıcı arayüzü yazılımı HTC Sense 3.0 sayesinde harika bir fotografın kaçıp gitmesine izin vermez, onu 8 MP’li kamerayla anında görüntüler ve sosyal aglarda sevdiklerinizle paylasabilirsiniz.

                                Aylık Ücret                 Abonelik Süresi
Cepnet Paketi69 TL24 ay
1 GB İnternet Paketi81 TL24 ay

Katılım Koşulları:

 • Vodafone Sensation Cihaz Kampanyası’ndan sadece bireysel/kurumsal faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Flexi Card, Şekerbank Bonus Card’ları geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bireysel bir müşteri numarası 1 farklı GSM numarasını kampanya kapsamına dahil edebilir.
 • Kurumsal bir müşteri numarası 50 farklı GSM numarasını kampanya kapsamına dahil edebilir.
 • Vodafone HTC Sensation Cihaz Kampanyası tek fatura yapısını desteklememektedir. Tek fatura servisini kullanan kurumsal abonelerin, kampanyaya dahil edilebilmesi için öncelikle abone hattının tek fatura servisinden çıkartılması ve daha sonra kampanyaya dahil edilmesi gerekmektedir.

Ücretlenme:

 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca aylık CepNet ve 1 GB’lık internet paket bedeli dahildir. Kampanya kapsamında yer alan CepNet paketinin bedeli 7,99 TL olup, 1 GB’lık data kullanım bedeli 19 TL olacaktır. (Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir)
 • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • 1 GB’lık internet paket aşımı ve yurt dışındaki data kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Abonenin üzerinde halihazırda herhangi bir mobil internet paekti varsa, kampanya kapsamındaki data paketi bir sonraki dönemde başlayacaktır. Eğer abonenin üzerinde hethangi bir mobil internet paketi yoksa , paket kullanımı anlık olacaktır.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin (Vodafone GPRS/Push e-mail çözümleri) iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği aylık CepNet data kullanım hakkı ortadan kalkacaktır ve cezai şart olarak; cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirtilen ve internet vb mecralarda duyurulan kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, işbu yukarıda belirtilen hallerin meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında abone tarafından yapılmış ödemelerin düşürülmesi ve kampanya süresünce aboneye sunulmuş olan indirim bedellerinin (kampanya kapsamında geçirilen ay sayısı X verilen indirim bedeli) eklenmesi suretiyle hesaplanmaktadır. Aylık CepNet paketi için verilen herhangi bir indirim bedeli bulunmazken, aylık mobil internet (1 GB) paketi için verilen aylık indirim bedeli 10TL’dir.
 • Cihazın son kullanıcı bedeli: 1.489TL’idr.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Emirhan dedi ki:

  bunca ay beklettikten sonra bu fiyatlarla inşallah ellerinde patlar satamazlar…

 2. admin dedi ki:

  Satarlar hocam satarlar bizde bu teknoloji düşkünlüğü oldukça çok satarlar.Televizyon reklamları yaygınlaşsın millet sıraya girer vesselam.

 3. mustafa dedi ki:

  aylık cepnet her yöne paketi ile kampanyalı htc sensation u alırsam aylık nekadar fatura öderim vede telefon bana kaç tl ye gelmiş olur aydınlatırsanız sevinirim

 4. hakan dedi ki:

  ben bu telefondan almak ıstıyorum ama Cepnet Paketi ve
  İnternet Paketlerini almak ıstemıyorum sadece telefon almak ıstıyom böle bir anlaşmayla telefonu alabilirmiyim cevaplarınızı kastamonu.94@windowslive.com adresiine beklıom ltfn

BİR YORUM YAZ