Lg Optimus 7 Vodafone cihaz kampanyası kontrat detayları

 • 07 Eylül 2011
Lg Optimus 7 Vodafone cihaz kampanyası kontrat detayları

Vodafone cihaz kampanyaları devam ediyor.Şimdi Vodafone bayilerinde Türkiye’nin ilk Windows 7’li telefonu LG Optimus 7sizleri bekliyor.LG Optimus 7; Cepnet paketine 24 ay abone olan herkese internetiyle birlikte ayda sadece 61 TL fiyatla kaçırmayın !Vodafone Lg Optimus 7 video inceleme

Kampanya Detayı:

 • Vodafone LG Optimus 7 Cihaz Kampanyası’ndan sadece bireysel/kurumsal faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Flexi Card, Şekerbank Bonus Card’ları geçerlidir.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca aylık CepNet ve 1 GB’lık internet paket bedeli dahildir. Kampanya kapsamında yer alan CepNet paketinin bedeli 7,99 TL olup, 1 GB’lık data kullanım bedeli 19 TL olacaktır. (Beliritlen fiyatlara KDV(%18) ve ÖİV (%5) vergileri dahildir)
 • Kampanya kapsamında verilen data paketleri mevcut data paketleri olup bu paketlerin mevcut kullanım koşulları geçerlidir.
 • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • 1 GB’lık internet paket aşımı ve yurt dışındaki data kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Abonenin üzerinde halihazırda herhangi bir mobil internet paekti varsa, kampanya kapsamındaki data paketi bir sonraki dönemde başlayacaktır. İlk kampanya tanımlamada mevcut paket kullanım hakkı fatura döneminde sonlanacak şekilde olmaktadır. Örneğin, aylık CepNet paketi olan bir abone mevcut CepNet paket kullanımına ay sonuna kadar devam eder ve kampanya kapsamında kullanacağı data paketi bir sonraki fatura döneminde başlar. Fakat cihaz taksit bedeli, abone kampanyaya girer girmez faturaya yansıtılmaya başlar. Eğer abonenin üzerinde herhangi bir mobil internet paketi yoksa , paket kullanımı anlık olacaktır.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Kurumsal bir müşteri numarası 50 farklı GSM numarasını kampanya kapsamına dahil edebilir.
 • Vodafone LG Optimus 7 Cihaz Kampanyası tek fatura yapısını desteklememektedir. Tek fatura servisini kullanan kurumsal abonelerin, kampanyaya dahil edilebilmesi için öncelikle abone hattının tek fatura servisinden çıkartılması ve daha sonra kampanyaya dahil edilmesi gerekmektedir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin (Vodafone GPRS/Push e-mail çözümleri) iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği aylık CepNet data kullanım hakkı ortadan kalkacaktır ve cezai şart ; cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirtilen ve internet vb mecralarda duyurulan kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, işbu yukarıda belirtilen hallerin meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında abone tarafından yapılmış ödemelerin düşürülmesinin ardindan bu bedele kampanya süresince aboneye sunulmuş olan indirim bedellerinin (kampanya kapsamında geçirilen ay sayısı X verilen indirim bedeli) eklenmesi suretiyle hesaplanacaktir. Aylık CepNet paketi için verilen herhangi bir indirim bedeli bulunmazken, aylık mobil internet (1 GB) paketi için verilen aylık indirim bedeli 10TL’dir.
 • Kampanya 31 Ekim 2011 tarihine kadar geçerli olacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.