Vodafone 2015 ramazan ayı fırsatı 10 kat hediye dakika ve 1gb internet

 • 19 Haziran 2015
Vodafone 2015 ramazan ayı fırsatı 10 kat hediye dakika ve 1gb internet

Vodafone 2015 Ramazan ayına özel kampanyasında çok özel fırsatlar sunuyor. Ramazanda hem yüklediğiniz hem de harcadığınız TL’ler 10 kat Her Yöne dakika olarak geri geliyor. Ayrıca abonelik yılınıza ve yüklemelerinize göre sms gönderdiğiniz günlerde 22:00 ile 06:00 saatleri arasında geçerli 1GB internet paketi 1 TL, 2 TL veya 3 TL ücretle hattınıza yükleniyor.

Kampanya katılımı için KAZAN yazıp 4455’e sms göndermeniz yeterlidir.

Akşam 10’dan sabah 6’ya kadar kullanabileceginiz 1GB internet paketi Ramazana özel sürpriz fiyata! Size özel indirimli 1GB internet paketini satın almak için INTERNET yazıp 4455’e ücretsiz mesaj gönderin.

Ramazana özel ücretsiz Sağlıklı Beslenme Paketi
Vodafone Cep Saglık Ramazanda Sağlıklı Beslenme Paketi ile Ramazana özel beslenme ipuçları ücretsiz cebinizde!

RAMAZAN yazıp 1120’ye ücretsiz kısa mesaj gönderin, Ramazanda Saglıklı Beslenme Paketi’ne ücretsiz üye olun.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 18 Haziran – 19 Temmuz 2015 tarihleri arasında tüm aktif bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.
 • Kampanyaya katılacak müşteri Vodafone’un herhangi bir kara listesinde yer almamalıdır (Cep Aran dahil).
 • Hat statüsü aktif olmalıdır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan promosyonlar Üçüncü şahıslara aktarılamaz.
 • Aboneler, kazandıkları promosyonları kendi 60 saniyelik periyodları ile veya adet olarak kullanabileceklerdir.
 • Promosyonlar, abone ilgili koşulları sağladıkran sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.
 • Kazanılan promosyonlar sadece yurtiçinde kullanım için geçerlidir. Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılamayacaklardır. KKTC, uluslararası dolaşım kapsamında değerlendirilmektedir.
 • Kazanılan promosyonlar ile sadece yurtiçi destinasyonlar aranabilecektir. Uluslararası arama yapılamayacaktır.
 • Kazanılan promosyonlar, Özel Servis ve Türk Telekom Özel Servis aramalarında kullanılamayacaklardır.
 • Müşteri tarafından TL- iadesi talebi geldiğinde hediyeler silinir, hattın iptal edilmesi, dondurulması yada başka operatöre numara taşıma yapması veya faturalıya geçmesi durumunda tanımlanan paketler silinir.
 • Harcama ve yükleme teklifleri sadece TL yüklemesinden sonra, ana bakiye üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir, promosyon TL harcamaları, transer edilen TL harcamaları içermemektedir. Vodafone satışı yapan bayilerden direk satin alinan paketler harcama kapsamında değerlendirilir.
 • 17 Haziran 2015 itibariyle İzinli Pazarlama Yönetmeliğine göre ilgili bilgilerinin kullanılmasına izin vermemiş aboneler, izni verip kampanya katılımı gerçekleştirdiklerinde 1 günlük yurtiçi Vodafone yönlerine 500 dakikalık konuşma hediyesi kazanacaklardır.
 • Aboneler, kazandıkları hediyelerden kalan miktarı OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek sorgulayabileceklerdir.
 • Aboneler tekliflerini kampanya süresince KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir. Aboneler yükleme tekliflerini, kampanya süresince YUKLE yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir. Aboneler harcama tekliflerini, kampanya süresince HARCA yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir.
 • Abonelerin INTERNET yazıp 4455’e göndermelerine istinaden; son 3 ayda harcama ortalamalarına, son 3 aydaki en yüksek TL yükleme miktarına, 16 Haziran 2015 itibariyle 30 günden daha az süredir Vodafone abonesi olan veya kampanya döneminde Vodafone’a yeni hat tesisi veya Mobil Numara Taşıma yoluyla gelmiş olmalarına ve ilgili veri kullanma ve işleme izin bilgilerine göre değişen fiyatta, 1TL veya 2TL veya 3TL karşılığında, sadece sms’in gönderildiği gün 22.00-06.00 saatleri arasında geçerli 1GB cepten internete sahip olabilecekler.
 • Hediye kazanmak için verilen koşulu kampanya dönemi içerisinde (18 Haziran – 19 Temmuz 2015) sağlamak gerekmektedir. Kampanyaya bu tarihler arasında katılıp, 20 Temmuz’a kadar ilgili koşulları sağlamayan abonelere hediye verilemeyecektir.
 • 18 Haziran 2015 tarihi itibariyle RAMAZAN yazıp SMS göndererek Vodafone Cep Sağlık platformundaki ‘Ramazanda Sağlıklı Beslenme Paketi” adlı SMS servisine ücretsiz olarak abone olabilecektir. 1 aylık Ramazan dönemi sonrasında abone, ‘Vodafone Cep Sağlık-Sağlıklı Beslenme Paketi’ adlı ücretsiz sms paketine devam ediyor olacaktır. Ramazan ayının bitiminden 3 gün önce, aboneye bu konuyla ilgili hatırlatma SMS’i gönderilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ